Wkładka gramofonowa MC MoFi Electronics UltraGold MC

  • 7 799,00 zł
  • szt.
  • Credit Agricole Raty, Płatność gotówką, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank, Przelewy24, Za pobraniem, Płatność przy odbiorze osobistym
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

Stworzona w Japonii przy zachowaniu wszystkich restrykcji dotyczących precyzyjnej kontroli tak samej budowy jak i zachowania i powtarzalności parametrów technicznych, a do tego symbolicznie dotknięta ręką Allana Perkinsa założyciela firmy Spiral Groove, oferuje miłośnikom analogu wszystko, czego mogą oczekiwać od audiofilskiej wkładki z ruchomą cewką. A są to: wyjątkowo szerokie pasmo przenoszenia, wyraźne sopranowe transjenty, oszałamiająca dynamika i niewiarygodnie bogata szczegółowość. Dodatkowo UltraGold MC posiada cechy zgodne ze szkołą MoFi, a nawet je rozwija poprawiając: wierność oryginałowi, realistyczną separację dźwięków, wręcz chirurgiczną dokładność, czyste i precyzyjne śledzenie ścieżki.

Wkładka wyposażona jest w igłę typu Nude o szlifie Shibata zamieszczoną na borowym wsporniku. To przyczynia się do tego, że UltraGold MC potrafi w sposób niemal namacalny odtwarzać najniższe dźwięki, pięknie pokazać wysoką reaktywność sopranowych transjentów i mocną, nasyconą piękną barwą średnicy. Diamentowy profil Shibata został tak dopracowany, aby odtwarzany dźwięk był plastyczny, odznaczał się głębią i wspaniałą przestrzenią.

CECHY:


- Rysik typu Nude ze szlifem Shibata, na borowym wsporniku

- Magnes neodymowy i jarzmo permendurowe

- Cewki z miedzi monokrystalicznej wykonane metodą ciągłego odlewania (PCOCC)

- Aluminiowy korpus z gwintowanym mocowaniem

- Wykonana w Japonii

 

SPECYFIKACJA:

Type Stereo podwójna ruchoma cewka (MC) Rysik Shibata

– Nude, wspornik borowy Napięcie wyjściowe 0,4mV

-  Pasmo przenoszenia 20–35000Hz

- Waga 7,3g

- Tracking Force 1.8–2.2g

- Impedancja ≥ 100kOhm

Zgodność: Zgodność statyczna: 40 x 10e-6/dyne

Zgodnośc dynamiczna: 10 x 10e-6/dyne

Kolor Złoty

Mobile Fidelity od 1977 roku jest niezależnym wydawcą wysokiej jakości płyt analogowych, CD oraz SACD oznaczanych napisem Original Master Recordings™. Stały się one legendarne wśród audiofilów na całym świecie. Teraz przenosimy swój rodowód na serię produkowanych w USA gramofonów i domowych komponentów audio. MoFi Electronics projektuje wszystkie urządzenia tak, aby dać słuchaczom możliwość jak najwierniejszego odtworzenia muzyki i emocji zarejestrowanych w studiach nagraniowych. Płyty winylowe spełnią ten warunek najlepiej. A wszystko po to, aby autentyczny dźwięk zagościł w naszych domach.