Sposoby płatności

1. Możliwe są następujące sposoby płatności:

a) gotówką, w momencie dostarczenia Towarów przez firmę kurierską zakupionych w opcji „za pobraniem”.

b) gotówką, w momencie osobistego odbioru Towarów w salonie stacjonarnym Na Temat Audio.

c) kartą kredytową, płatniczą lub poprzez BLIK, w momencie osobistego odbioru Towarów w salonie stacjonarnym Na Temat Audio.

d) przelewem bankowym, na wskazane przez nas konto bankowe.

e) za pośrednictwem serwisu szybkich płatności Przelewy24.

f) w systemie ratalnym, za pośrednictwem banku Santander Consumer Bank S.A.

g) w systemie ratalnym, za pośrednictwem banku Credit Agricole Bank Polska S.A.

h) w systemie leasingu, za pośrednictwem firmy LeaseLink Sp. z o.o.

 

W przypadku wyboru sprzedaży ratalnej firma Electronic International Commerce Sp. z o.o. oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank S.A. jest upoważniona do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. Szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży ratalnej dostępne są na stronie banku https://www.santanderconsumer.pl/ oraz u obsługi sklepu.

 

W przypadku wyboru sprzedaży ratalnej Electronic International Commerce Sp. Z o.o. oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. Szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży ratalnej dostępne są na stronie banku https://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/kredyty/kredyt-ratalny oraz u obsługi sklepu