Trigon Audio Exxceed

  • 20 999,00 zł 11 999,00 zł / szt.
  • szt.
  • Credit Agricole Raty, Płatność gotówką, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank, Przelewy24, Za pobraniem, Płatność przy odbiorze osobistym
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

Wzmacniacz zintegrowany Exxceed jest pierwszym przedstawicielem nowej generacji komponentów audio. Technologia, dźwięk i wzornictwo na najwyższym poziomie. Teraz i w przyszłości.

W wzmacniaczu Exxceed skoncentrowana jest esencja 20 lat doświadczeń w budowie wzmacniaczy Trigon Audio, klasyczna i nowoczesna zarazem. Tak więc, klasycznie złożona analogowa konstrukcja dual mono połączona jest z możliwością zapewnienia odpowiedniego dostępu do czterech - z opcjonalnym modułem USB/DSD do pięciu - źródeł cyfrowych wysokiej rozdzielczości, oprócz czterech źródeł analogowych. W ten sposób wydajność jest połączona z reprodukcją wszelkich muzycznych subtelności, tworząc podstawę dla reprodukcji muzyki, która jest oddana ideałowi autentyczności. Muzyka zyskuje scenę i staje się doświadczeniem.

Tym ostatnim można się cieszyć nie tylko poprzez podłączone głośniki, ale również poprzez słuchawki, dzięki zintegrowanemu wzmacniaczowi słuchawkowemu.

Exxceed Integrated prezentuje się świetnie, w ponadczasowo eleganckiej obudowie wykonanej z litego aluminium i stali, bez widocznych śrub. Architektura obudowy z możliwością wyboru powierzchni - anodyzowanej, powlekanej Nextel lub chromowanej - nie tylko pozwala na dostosowanie do indywidualnego otoczenia, ale również chroni silnie wzmocnione sygnały audio dzięki takim rozwiązaniom technicznym jak kanapkowa konstrukcja pokrywy obudowy oraz nóżki antywibracyjne Trigon przed szkodliwym wpływem zakłóceń na dźwięk.

Symetrycznie rozmieszczone elementy sterujące, wybór źródła po lewej stronie i głośność po prawej, oznaczają powtarzające się podstawowe funkcje, które mogą być obsługiwane intuicyjnie. Duży wyświetlacz TFT, który można wyłączyć i indywidualnie skonfigurować , pokazuje w przejrzysty sposób wszystkie parametry i funkcje obsługi.

W trybie menu, który można wybrać za pomocą funkcji dotykowej, oba sterowniki mają drugą funkcję: wybierz w lewo, ustaw w prawo. Na przykład balans, poziom wejść, ich nazwy lub różne filtry zintegrowanego przetwornika cyfrowo-analogowego.

Przejrzystość projektu i logika działania łączą w sobie wymagania estetyczne i bezproblemową funkcjonalność w codziennym użytkowaniu.
Wartość wyglądu zewnętrznego jest odzwierciedleniem technicznego know-how i jego implementacji wewnątrz.

Exxceed - przekroczy Twoje oczekiwania.

Moc wyjściowa:

2x 100W / 2x 170W   8/4 Ohm

Wejścia:

5x analogues, 4x digital SPDIF

 

opcjonalnie 1x USB-HiRes Audio PCM/DSD

Impedancja wejściowa: 

analogues 47kOhm

Wyjścia:

1x Speaker, 1x Cinch (Pre/Rec), 1x XLR Pre Out

1x Słuchawki (32 - 250 Ohm)

Zniekształcenia:

< 0,015%

Częstotliwość:

5Hz - 250kHz (-3dB)

Crosstalk:

< -80dB

Sygnał/Szum:

< -92dBA at 1W at 4 Ohm

Waga:

18,3 kg

Wymiary:

440mm X 110mm X 380mm  (SZxWxG)

Firma Trigon Elektronik GmbH powstała w 1996 roku. Jej założycielom przyświecał jasny cel, stworzyć markę elektroniki audio, która w swojej ofercie będzie posiadała niezawodne, przystępne cenowo urządzenia o ponadprzeciętnej muzykalności. Od samego początku kierunek działań firmy określały słowa „Jakość”, „Technologia”, „Innowacja”.

 

Wybitna jakość urządzeń Trigon Audio widoczna jest już na pierwszy rzut oka. Ponadczasowa elegancja, solidne materiały wskazują, że mamy do czynienia z produktem wysokiej klasy. Wizualny aspekt szykuje uszy na doskonałe doznania dźwiękowe. Piękny dźwięk zawdzięczamy najwyższej klasy podzespołom elektronicznym, które zostały indywidualnie dobrane i zmierzone oraz umieszczone w dobrze przemyślanych schematach. Każdy produkt Trigon Audio został zaprojektowany i zbudowany w Niemczech, zgodnie z najwyższymi standardami.

 

Takie podejście sprawia, że urządzenia Trigon Audio są wyjątkowe, niepowtarzalne ze względu na swoją jakość, zaprojektowane by zadowolić nawet najbardziej wymagającego miłośnika muzyki. Ich realistyczna wycena sprawia, że nie są nieosiągalnym marzeniem audiofila.

 

Linia Premium oferuje doznania słuchowe jakich właśnie szukałeś! Zapraszamy do naszego sklepu w Warszawie, gdzie będziesz mógł poznać produkty Trigon Audio bliżej.