Trigon Audio Exxceed Audio Server

  • 21 999,00 zł / szt.
  • szt.
  • Credit Agricole Raty, Płatność gotówką, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank, Przelewy24, Za pobraniem, Płatność przy odbiorze osobistym
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

Exxceed Audio Server jest drugim elementem nowej generacji komponentów audio. Połączenie analogowego i cyfrowego. Technologia, dźwięk i wzornictwo na najwyższym poziomie. Teraz i w przyszłości.

Ten serwer audio jest dedykowanym odtwarzaczem cyfrowym dla nowych komponentów audio serii Exxceed. Jego zadaniem jest udostępnienie Ci świata muzyki w formie danych cyfrowych. Dzięki temu serwerowi można zarządzać swoją kolekcją muzyki cyfrowej, zgrywać (zapisywać) płyty CD na zewnętrznie podłączonych dyskach twardych, wyszukiwać pasujące okładki i informacje o swoich muzycznych skarbach w sieci, mieć dostęp do portalu muzycznego Tidal, słuchać radia internetowego i widzieć to, co aktualnie gra na dużym wyświetlaczu TFT. Exxceed Audio Server wykorzystuje jeden z najbardziej zaawansowanych systemów operacyjnych, Roon, program do odtwarzania muzyki dla melomanów o najwyższych standardach łatwości obsługi, dzięki czemu wybór źródła i utworu muzycznego jest prosty jak nigdy dotąd.

Dzięki łatwej obsłudze za pomocą komputera, tabletu czy też telefonu, użytkownik może skupić się na tym, co najważniejsze - na muzyce. Exxceed Audio Server posiada najnowocześniejsze konwertery cyfrowo-analogowe, dzięki czemu możliwe jest odtwarzanie muzyki w najwyższej możliwej jakości. Sygnał analogowy dostarczany jest na wysokiej jakości wyjściach zbalansowanych i asymetrycznych do podłączenia do wzmacniaczy mocy.

Exxceed Audio Server został zaprojektowany z wykorzystaniem ponadczasowo eleganckiej obudowy wykonanej z litego aluminium i stali, bez widocznych śrub. Architektura obudowy umożliwia wybór powierzchni - anodowanej, malowanej, powlekanej Nextel lub chromowanej - nie tylko pozwala na dostosowanie do indywidualnego otoczenia, ale również chroni wrażliwe sygnały audio dzięki takim rozwiązaniom technicznym jak konstrukcja kanapkowa pokrywy obudowy oraz nóżki antywibracyjne Trigon przed szkodliwym wpływem zakłóceń i zniekształceń.

Wyrazistość wzornictwa i komfort obsługi łączą w sobie wymagania estetyczne i użytkowe. Wartość wyglądu zewnętrznego jest odzwierciedleniem technicznego know-how i jego implementacji wewnątrz. Konstrukcja serwera audio Exxceed łączy w sobie przejrzystość i złożoność oraz oczywiście charakterystykę muzyczną na wybitnym poziomie.

Urządzenie jest wyposażone w nóżki tłumiące drgania oraz przewód zasilający Trigon Volt.

Exxceed - przekroczy Twoje oczekiwania.

 

System operacyjny: Roon Audio Player
Funkcje: Streaming, Ripping CD
Odtwarzane formaty: wav, flac, cdda, aac, wma oraz wiele innych
do 192 kHz, 24 Bit
Gapless: TAK
Serwisy: Tidal, radio internetowe
Aplikacja: Roon Remote
Wejścia: 2xSATA, 3xUSB, 1x Ethernet
Wyjścia: 1x preamp XLR, 1xpreamp RCA
Waga: 9,3 kg
Wymiary:

440 x 110 x 380 mm (SZxWxG)

 

 

Firma Trigon Elektronik GmbH powstała w 1996 roku. Jej założycielom przyświecał jasny cel, stworzyć markę elektroniki audio, która w swojej ofercie będzie posiadała niezawodne, przystępne cenowo urządzenia o ponadprzeciętnej muzykalności. Od samego początku kierunek działań firmy określały słowa „Jakość”, „Technologia”, „Innowacja”.

 

Wybitna jakość urządzeń Trigon Audio widoczna jest już na pierwszy rzut oka. Ponadczasowa elegancja, solidne materiały wskazują, że mamy do czynienia z produktem wysokiej klasy. Wizualny aspekt szykuje uszy na doskonałe doznania dźwiękowe. Piękny dźwięk zawdzięczamy najwyższej klasy podzespołom elektronicznym, które zostały indywidualnie dobrane i zmierzone oraz umieszczone w dobrze przemyślanych schematach. Każdy produkt Trigon Audio został zaprojektowany i zbudowany w Niemczech, zgodnie z najwyższymi standardami.

 

Takie podejście sprawia, że urządzenia Trigon Audio są wyjątkowe, niepowtarzalne ze względu na swoją jakość, zaprojektowane by zadowolić nawet najbardziej wymagającego miłośnika muzyki. Ich realistyczna wycena sprawia, że nie są nieosiągalnym marzeniem audiofila.

 

Linia Premium oferuje doznania słuchowe jakich właśnie szukałeś! Zapraszamy do naszego sklepu w Warszawie, gdzie będziesz mógł poznać produkty Trigon Audio bliżej.