SYNTHESIS METROPOLIS NYC200i

  • 127 000,00 zł / szt.
  • szt.
  • Credit Agricole Raty, Płatność gotówką, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank, Przelewy24, Za pobraniem, Płatność przy odbiorze osobistym
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

Linia wzornicza Synthesis Metropolis jest bez wątpienia wyjątkowa i niepowtarzalna.
To prawdziwa ikona dla wielbicieli muzyki.


Wielu wielbicieli muzyki wybiera zintegrowany wzmacniacz linii Metropolis jako serce swojego systemu audio lub domowego systemu stereofonicznego. Powód jest prosty – wzmacniacze te tworzą niewiarygodnie naturalny dźwięk z każdego źródła muzycznego.

Wzmacniacze linii Metropolis wyposażone są w specjalnie dla niej zaprojektowany transformator wyjścia, aby uzyskiwać wyjątkowo delikatny i precyzyjny dźwięk o niesamowitej muzykalności charakterystycznej dla lamp, lecz ze zdecydowaniem typowym w wypadku najlepszych wzmacniaczy tranzystorowych.

Wzmacniacz NYC 200i zapewnia minimum 460W (230W W na kanał), wyjście mocy z 8 lamp KT120 w ultra-linearnej (UL) konfiguracji push/pull.

Wzmacniacz NYC 200i wyposażony jest w specjalnie dla niego zaprojektowany transformator wyjścia, aby uzyskiwać wyjątkowo delikatny i precyzyjny dźwięk o niesamowitej muzykalności charakterystycznej dla lamp lecz ze zdecydowaniem typowym w wypadku najlepszych wzmacniaczy tranzystorowych.

 

SPECYFIKACJA
Lampy mocy (każdy kanał) 4 x KT120
Lampa sterująca (każdy kanał) 12BH7
Stopień wejściowy (każdy kanał) 12AX7-ECC83
Pasmo przenoszenia 20Hz to 20KHz - 0,5dB
Impedancja wejścia 50kΩ
Czułość 200mV / 230W
Konfiguracja Parallel Push-Pull ult
Moc wyjściowa 230W RMS przy 4/8Ω (każdy kanał, klasa AB1)
Stosunek sygnału do szumu >90dB (A-ważone)
Wejścia analogowe 5 x liniowe - DAC, Tuner, DVD, CDP, XLR
Pre Out Kontrolowane pokrętłem głośności
Pobór mocy 500W Maksimum
Wymiary (S x W x G) 450 x 260 x 630 mm
Waga 50,00 kg

SYNTHESIS to dynamiczna, szybko rozwijająca się firma, która bez lęku spogląda w przyszłość a w porównaniu z innymi firmami z tej branży, jest w stanie przewidywać przemiany licznych czynników które składają się na sukces na rynku Hi-Fi.

Firma nasza jest aktualnie jedną z ważniejszych i najbardziej cenionych firm swojej branży, na co złożyły się: intuicja pozwalająca na przewidzenie wagi designu i komunikacji oraz współpraca z dobrze znanymi partnerami, co zaowocowało ekspansją na rynki zagraniczne.

Jakość, komunikacja i dystrybucja; ten trójwymiarowy model jest podstawą rozwoju naszej firmy zarówno we Włoszech, jak i poza ich granicami i zapewnia jej doskonałe dopasowywanie się do nieustających zmian zachodzących na rynku.

Począwszy od jej założenia w 1992, firma "Synthesis Art in Music®" obrała sobie za główny cel konstruowanie urządzeń, których głównym zadaniem nie jest jedynie reprodukcja dźwięku, lecz również zaoferowanie produktu o wyrafinowanej elegancji i muzykalności, a wszystko to zawarte w jednym urządzeniu.

Gdy rozpoczynałem moje poszukiwania na polu dźwięku i zmysłów, skupiony byłem zasadniczo na dwóch kwestiach: na ekstremach muzycznych możliwości i na wartościach estetycznych koncepcji, będącej przedmiotem mojej pracy.

W następnych latach dokładałem wszelkich starań, aby jeszcze dalej przesunąć granice możliwości nie będąc ograniczonym koncepcjami wstępnymi, które stanowiły by przeszkodę w osiągnięciu dźwiękowej doskonałości.

W okresie tym dokonała się znacząca poprawa dźwięku lecz moja pasja nigdy nie osłabła nabierając coraz większej intensywności w dążeniu do uzyskania najwyższej satysfakcji.

Pewnego dnia moja współpracownica przyszła do mnie aby posłuchać wyników mojej pracy i powiedziała mi uprzejmie, że w jej oczach są one po prostu doskonałe. Zauważyłem, że słuchała z otwartymi oczami. Pomyślałem sobie, dlaczego są one doskonałe dla niej, a dla mnie nie? Dlaczego nie zadowalały one wszystkich moich zmysłów? Zrozumiałem, że nigdy nie słuchałem z otwartymi oczami.

Dostrzegłem, że dla dopełnienia obrazu konieczne jest również oddziaływanie na mój zmysł wzroku. Zapragnąłem, aby nie tylko brzmienie, lecz również wygląd były koncertowe. Aby forma były równie zmysłowa, co odtwarzana muzyka. Aby design, kształty, materiały i kolory pobudzały moje zmysły.

W dniu dzisiejszym moje poszukiwania w zakresie dźwięku są podobnie jak wcześniej pełne determinacji, być może nawet bardziej. Wiem jednak, że dźwięk musi być zawarty w pięknej ramie.