SOtM sMS-200ultra Neo

  • 6 890,00 zł / szt.
  • szt.
  • Credit Agricole Raty, Płatność gotówką, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank, Przelewy24, Za pobraniem, Płatność przy odbiorze osobistym
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

SMS-200ultra otrzymał lifting! Przedstawiamy nowy i ulepszony sMS-200ultra Neo, o głębszym średnim zakresie i bogatszym brzmieniu basu w porównaniu do oryginału. Neo zastąpi oryginalny sMS-200ultra, gdy tylko stanie się dostępny. Ceny pozostaną takie same, jak w oryginalnym sMS-200ultra.

SMS-200 nadal imponuje, z wielką dynamiką i jaśniejszym dźwiękiem, w porównaniu do nowego sMS-200ultra Neo.

 

Informacje o sMS-200ultra

SMS-200ultra to zmodernizowany odtwarzacz sieciowy wyposażony w dedykowaną płytę odtwarzacza multimediów i wysokiej jakości zegar dźwiękowy, powstały w wyniku wieloletniego doświadczenia firmy SOtM.

Model sMS-200ultra, ulepszający świetne recenzje i opinie użytkowników na temat sMS-200, został zaprojektowany tak, aby zawierał zegar sCLK-EX - serce tego doskonałego cyfrowego sprzętu audio. Ta nowa kombinacja zapewnia radykalną poprawę dźwięku. Jeśli cieszysz się wspaniałą wydajnością sMS-200, dodanie sCLK-EX poprawi twoje wrażenia, wykraczając poza zwykłe ograniczenia dźwięku tradycyjnych urządzeń z małym źródłem.

Użyj opcji master clock connector, aby zsynchronizować sMS-200ultra z zewnętrznym urządzeniem zegarowym, takim jak zegar Rubidium. Ta funkcja może przedefiniować twoje postrzeganie dźwięku przez małe odtwarzacze sieciowe.

SMS-200ultra jest urządzeniem technologii cyfrowej, ale ponieważ jest oparte na głębokim zrozumieniu technologii analogowej przez SOtM, może być zdefiniowane jako jedno z nielicznych wysokowydajnych cyfrowych urządzeń audio, które zapewniają doskonałe brzmienie analogowe.

Dzięki najnowocześniejszej technologii dostarczającej nowo przystosowane serce do sMS-200, rodzi się sMS-200ultra. Zaimponuj sobie naprawdę piękną muzyką.

OS - Linux
Odtwarzacz muzyki
Roon Ready
Renderowanie DLNA
Music Player Daemon (MPD)
Logitech Media Server (LMS)
Squeezelite
HQplayer
Shairport

Funkcja audio

PCM 32bit / 768KHz max, DSDx512 max
Bardzo niski poziom hałasu
Aktywny tłumik hałasu
Port USB
Port USB wysokiej jakości audio x 1
Port USB 2.0 x 2
Napięcie wyjściowe: + 5,0 V (+ 0,5 V, -0,25 V)
Zabezpieczenie nadprądowe: 0,8 A w 20 ° C
Zalecany prąd wyjściowy: 0,5A>
Port Ethernet
RJ45 Gigabit Ethernet
Zewnętrzne wejście zasilania
Napięcie wejściowe: + 6,5 V ~ + 9 V DC (opcjonalnie 12,0 V DC)
Prąd wejściowy: maks. 2A
5,5 mm OD, gniazdo 2,1 mm ID adaptera

Wewnętrzny zegar referencyjny
Płyta sCLK-EX2425

Zewnętrzne wejście zegara głównego: Opcjonalne
Częstotliwość wejściowa: 10 MHz

Pojedyncze wejście zegara
Złącze BNC 50 Ω x 1

Środowisko działania
Zakres temperatury pracy: +10 ~ + 30 ℃
Temperatura przechowywania: 0 ~ + 40 ℃
Wilgotność podczas pracy i przechowywania: 10% ~ 90%
Wymiar  106 x 48 x 227 (mm)
Waga  1,5 kg>

SotM — odtwarzacze plików i serwery muzyczne

W ofercie założonej w 2008 r. koreańskiej firmy SotM znajdziemy szereg akcesoriów niwelujących niepożądane zakłócenia w zasilaniu komputerów przeznaczonych do audio jak i całkowicie samodzielne urządzenia audio.

W palecie akcesoriów znajdują się między innymi: filtr zasilania wentylatora, filtry SATA oraz różnego rodzaju karty USB z filtrowanymi i izolowanymi od zakłóceń gniazdami USB do podłączania DAC-ów.

SOtM to marka unikalna, ponieważ w istocie przekazuje duszę muzyki dzięki najnowocześniejszym technologiom. SOtM stanie się Twoim najważniejszym partnerem na polu generowania niesamowitych doznań muzycznych.