Rega Couple 3

  • 599,00 zł / para
  • para
  • Credit Agricole Raty, Płatność gotówką, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank, Przelewy24, Za pobraniem, Płatność przy odbiorze osobistym
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

Interkonekt analogowy (RCA) Rega Couple 3 (1.0m)

Rega Couple 3 został zaprojektowany tak, aby uzupełniać wydajność każdego systemu audio hi-fi.
Przewód o niskiej pojemności zastosowany w Couple 3 jest zbudowany z miedzi beztlenowej (OFC) z ultra-elastycznym płaszczem. Ten przewód został pierwotnie opracowany jako komponent używany wewnątrz wielokrotnie nagradzanego, referencyjnego przedwzmacniacza gramofonowego Aura. Pojemność 80pF tego przewodu jest dopasowana do niestandardowych przewodów ramienia używanych w całej gamie Rega. Ta funkcja zoptymalizuje wydajność, gdy jest używana między przedwzmacniaczem gramofonowym a wzmacniaczem.

Zakończone ergonomicznie zaprojektowanymi, wysokiej jakości wtykami Neutrik RCA, aby zmaksymalizować transfer sygnału, korzystając również z mechanicznego odciążenia, które chroni przed przypadkowym uszkodzeniem.

Couple 3 jest starannie, ręcznie montowany zgodnie z rygorystycznymi standardami Rega, aby zapewnić najwyższą możliwą jakość.

Inżynieria jest bijącym sercem Rega Research Ltd, firmy mającej obsesję na punkcie specjalistycznych materiałów, tolerancji i dokładności. Każdy produkt Rega został zaprojektowany tak, aby osiągnąć najlepszą wydajność muzyczną i zapewnić dożywotnią przyjemność w przystępnej cenie. Rega pozostaje oddanym brytyjskim producentem i zatrudnia ponad 140 osób.
Rega projektuje i montuje każdy produkt ręcznie w swoim niestandardowym zakładzie o powierzchni 38 000 stóp kwadratowych w południowo-wschodniej Anglii, a asortyment produktów jest eksportowany na całym świecie do 46 różnych krajów. W tej sekcji możesz dowiedzieć się o naszej historii , naszym właścicielu i odkryć każdy produkt Rega, który stworzyliśmy od 1973 roku za pośrednictwem interaktywnej osi czasu produktu .