Przedwzmacniacz gramofonowy MoFi Electronics UltraPhono

  • 2 499,00 zł / szt.
  • szt.
  • Credit Agricole Raty, Płatność gotówką, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank, Przelewy24, Za pobraniem, Płatność przy odbiorze osobistym
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

Zaprojektowane przez Tima de Paravicini, uznanego przez magazyn Stereophile za „Króla Lamp”, założyciela oraz głównego projektanta Ear/Yoshino, przedwzmacniacze gramofonowe MoFi mają za zadanie odtworzyć idealnie przebieg sygnału w studiu. Co ciekawe, Tim odpowiadał również za zaprojektowanie całego toru analogowego używanego podczas procesu masteringu i nagrania w studiach Mobile Fidelity. Trudno o lepszą rekomendację.

UltraPhono odwzorowuje szerokie pasmo przenoszenia które jest jednym z wymogów uzyskania genialnego dźwięku znanego ze studia Mobile Fidelity Sound Lab.
Tim De Paravicini, projektant audio odpowiedzialny za stworzenie słynnego procesu masteringowego i nagraniowego Gain2™ Ultra Analog osobiście brał udział w projektowaniu urządzenia aby upewnić się, że domowy system audio będzie w stanie wiernie odtworzyć muzykę zapisaną w rowkach płyty winylowej.

 

WZMACNIACZ SŁUCHAWKOWY W KLASIE A
UltraPhono posiada wbudowany wzmacniacz słuchawkowy w klasie Class A - idealny na wszystkie te chwile kiedy chcecie posłuchać swoich płyt w prywatności. Dzięki 31-stopniowej regulacji głośności, wszystko co potrzebujemy to wpiąć wysokiej klasy słuchawki i przekręcić gałkę regulatora. To najprostsza metoda uzyskania dźwięku high fidelity bez użycia wzmacniacza i głośników.

 

REGULACJA WZMOCNIENIA I OBCIĄŻENIA
Dzięki wbudowanej możliwości szerokiej regulacji wzmocnienia i obciążenia wkładek gramofonowych, UltraPhono będzie znakomicie współpracował z praktycznie każdym modelem wkładki: MM, MI oraz MC. Co ważne, nie potrzebujemy do tego żadnych narzędzi. Dla maksymalnej wygody umieściliśmy przełączniki na spodzie urządzenia.

 

TRYB MONO ORAZ FILTR SUBSONICZNY
Dwa przyciski oferują możliwość wyboru trybu Mono oraz uruchomienia filtra subsonicznego. Jeśli jesteś fanem nagrań Mono lub po prostu posiadasz starsze płyty lub ich wznowienia takiej jak 'Beatles in Mono' czy Mobile Fidelity Sound Lab 'Bob Dylan', tryb Mono stanowczo poprawi ich brzmienie, tak jakbyśmy cofnęli się w czasie i słyszeli muzyków w studiu podczas nagrania.

 

Wzmocnienie:
Możliwość ustawienia w zakresie 40dB - 66dB

Pomiar THD:
< .006% (MM) / < .055% (MC)

Obciążenie (MM):
47 kOhm

Obciążenie (MC):
75, 100, 500, 1k, 10k, 47k Ohms

Pojemność wejściowa:
100pF

Wymiary:
18 x 10 x 3.5 cm

Waga:
1.20 kg

 

WZMACNIACZ SŁUCHAWKOWY:

Wyjście słuchawkowe:

8V RMS Max, 62 Ohms, 1.5 w/ch

Regulacja głośności:

31 stopniowa, 2dB co stopień, 62dB zakres

Wyłącznik głośności:

-90dB

Minimalna impedancja:

> 10 Ohms

 

Mobile Fidelity od 1977 roku jest niezależnym wydawcą wysokiej jakości płyt analogowych, CD oraz SACD oznaczanych napisem Original Master Recordings™. Stały się one legendarne wśród audiofilów na całym świecie. Teraz przenosimy swój rodowód na serię produkowanych w USA gramofonów i domowych komponentów audio. MoFi Electronics projektuje wszystkie urządzenia tak, aby dać słuchaczom możliwość jak najwierniejszego odtworzenia muzyki i emocji zarejestrowanych w studiach nagraniowych. Płyty winylowe spełnią ten warunek najlepiej. A wszystko po to, aby autentyczny dźwięk zagościł w naszych domach.