Onkyo TX-RZ70

  • 14 999,00 zł
  • szt.
  • Credit Agricole Raty, Płatność gotówką, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank, Przelewy24, Za pobraniem, Płatność przy odbiorze osobistym
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

Flagowy model w ofercie amplitunerów audio/video Onkyo

11.2-kanałowy amplituner kina domowego

Całkowicie nowy TX-RZ70 zapewnia niezwykle czysty dźwięk, znakomite efekty wizualne i najnowsze technologie, które zasilają serce Twojego domowego systemu rozrywki. Spokojnie: dzięki bezkompromisowej reprodukcji dźwięku i obrazu w wysokiej rozdzielczości będziesz cieszyć się filmami, muzyką i grami dokładnie tak, jak zamierzyli ich twórcy.

11 kanałów - 140 watów

Miłośnicy kina domowego radujcie się! Onkyo TX-RZ70 to nasz najpotężniejszy amplituner kina domowego, który daje Ci możliwość zaprojektowania w domu najlepszej przestrzeni rozrywkowej z osobnymi strefami.

Przetwarzanie klasy studyjnej

Zbudowany przez i dla audiofilów, oraz dla wszystkich innych Onkyo TX-RZ70 zapewnia najwyższą wydajność kina domowego. Wykorzystuje najnowsze technologię audio, w tym przetworniki cyfrowo-analogowe ESS Sabre, certyfikat THX® i funkcjonalność eARC, 


Technologia Dirac Live

Zasługujesz na amplituner, który dostosowuje się do Twojego życia, a nie odwrotnie. Dzięki wbudowanej kalibracji Dirac Live® Room Calibration Full Bandwidth, Onkyo TX-RZ70 wykorzystuje swoje oporgramowanie, aby idealnie dostosować i skalibrować ustawienia audio do unikalnego systemu głośników i układu pomieszczenia. A wielcy fani basu mogą ulepszyć swój system za pomocą Dirac Live Bass Control Single/Multi Subwoofer, aby uzyskać optymalną kalibrację najniższych tonów.

Tryb rozszerzony IMAX

Przenieś wrażenia kinowe do swojego domu, odtwarzając treści IMAX zgodnie z zamierzeniami filmowców. TX-RZ70 spełnia precyzyjne standardy jakości ustanowione przez IMAX w celu zmniejszenia szumów i ziarnistości oraz by uzyskać jaśniejszy, wyraźniejszy obraz a także realistyczny dźwięk - jak w kinie! Tryb rozszerzony IMAX zapewnia również rozciągnięty współczynnik proporcji, który zapewnia nawet o 26% więcej obrazu na ekranie. 

Certyfikat THX

Po tysiącach testów w 1993 roku Onkyo jako pierwsza marka  produkująca urządzenia do kina domowego uzyskała certyfikat THX. Bez względu na to, jakie wejście zostanie użyte, jaka kombinacja wbudowanych funkcji, jaki przedwzmacniacz lub wzmacniacz, absolutnie nic nie można dodać, nic ująć z materiału źródłowego. A TX-RZ70 oferuje cztery różne tryby odsłuchu THX: kino, gry, muzyka i dźwięk przestrzenny EX. 

Tryb optymalizacji Klipscha

Klipsch i Onkyo połączyły siły, aby wprowadzić precyzyjne wartości zwrotnicy dla konkretnych modeli głośników, dzięki czemu możesz łatwo i bezproblemowo zintegrować głośniki Klipsch Reference i Reference Premiere z nowym amplitunerem kina domowego Onkyo. Po prostu wybierz model głośnika dla każdego kanału, a zoptymalizowane ustawienie zwrotnicy zostanie automatycznie zastosowane. 

Zaawansowane strumieniowe, przesyłanie muzyki i łączność

Nasi klienci cenią sobie najnowszą technologię. Dlatego dołączyliśmy wiele wbudowanych opcji dla Twoich ulubionych aplikacji do strumieniowania i inteligentnych asystentów domowych. 

Gotowy do DTS Play-Fi

DTS Play-Fi pozwala cieszyć się wysokiej jakości muzyką z podłączonych usług online, sieciowych serwerów multimediów i biblioteki urządzeń przez Wi-Fi® do dowolnej liczby kompatybilnych produktów za pomocą aplikacji Onkyo Music Control na iPada, iPhone'a i smartfony z systemem Android. DTS Play-Fi może zsynchronizować muzykę w każdym pomieszczeniu. Każdy członek Twojej rodziny może używać własnego urządzenia do słuchania muzyki w pokoju lub grupie pokoi. DTS Play-Fi umożliwia stworzenie kompleksowego systemu multiroom, który zaspokoi praktycznie każdą potrzebę.


Działa z systemem SONOS

Model ten może dołączyć do istniejącego domowego systemu dźwiękowego Sonos. Wystarczy sparować go z portem Sonos*. Ten współpracuje z certyfikowanym amplitunerem Sonos, który zapewnia najlepsze w swojej klasie połączenie z systemem Sonos. Wybudzanie, zmiana wejść i granie z wybraną głośnością za pomocą funkcji Sonos Volume-Pass Through dostępne jest w aplikacji Sonos*. TX-RZ70 może współpracować z maksymalnie trzema portami Sonos — po jednym dla każdej z trzech niezależnych stref — z których każda odtwarza zupełnie inną usługę strumieniowania z Sonos Radio.

*Wymagany port Sonos, sprzedawany oddzielnie.

Wielostrefowe strumieniowanie i sterowanie głosowe

11.4-kanałowy amplituner AV Onkyo TX-RZ70 z certyfikatem THX® łatwo integruje się z istniejącym systemem inteligentnego domu, w tym Apple Airplay, Alexa, aplikacjami Google i innymi. Otrzymujesz bardzo wydajne i kompatybilne urządzenie sieciowe, które może przesyłać strumieniowo ulubione treści w dowolnym miejscu w domu w rozdzielczości do 8K 60.**
 
* Do poleceń głosowych wymagane jest urządzenie sztucznej inteligencji innej firmy — sprzedawane oddzielnie
** 8K 60 dotyczy tylko Strefy 1/Strefy 2, a rozdzielczość 4K120 będzie dostępna tylko wtedy, gdy używane są dwa oddzielne źródła HDMI
 
Najlepsze wrażenia w grach 4K

Stworzony z myślą o graczach, format 4K/120 zapewnia ostry jak brzytwa obraz UHD w ultraszybkim ruchu. Sport, filmy akcji i gry o wysokiej wydajności znacząco na tym zyskują.
 
HDMI ZONE 2

Skonfiguruj różne opcje rozrywki Ultra High-Definition z rozdzielczością do 8K 60* w dwóch różnych pokojach z odbiornika Onkyo. Oglądaj filmy w kinie domowym, podczas gdy dzieci oglądają bajki w pokoju zabaw.*
 
*8K60 dotyczy tylko Strefy 1/Strefy 2, a rozdzielczość 4K120 jest dostępna tylko wtedy, gdy używane są dwa oddzielne źródła HDMI.
 
Dwukierunkowa technologia BLUETOOTH

Amplituner TX-RZ70 może wysyłać i odbierać dźwięk przez bezprzewodową technologię Bluetooth. Przesyłaj strumieniowo z urządzenia do odbiornika za pomocą kodeków SBC lub AAC lub przesyłaj dźwięk odtwarzany przez amplituner do kompatybilnych słuchawek bezprzewodowych za pomocą kodeków SBC, aptX™ lub aptX HD, w tym 24-bitowego dźwięku przez aptX HD. Udoskonalone możliwości przesyłania danych najnowszej generacji technologii Bluetooth zapewniają czyste i niezawodne odtwarzanie dźwięku, dzięki czemu możesz słuchać ulubionych utworów zgodnie z zamierzeniami inżyniera dźwięku. 
Typ amplitunera Wielokanałowy 11.2
Moc wyjściowa 140 W/kanał (8 Ω)
Impedancja głośników 4 Ω – 16 Ω
Wejścia cyfrowe audio 2 x coxial, 2 x optyk, 7 x HDMI
Wyjścia cyfrowe audio 3 x HDMI (eARC)
Wejścia analogowe audio 4 x RCA , 1 x Phono (do wkładki gramofonowej mm), 1 x gniazdo słuchawkowe jack 6,3mm
Wyjścia analogowe audio 13 x pre out, 2 x sub out, zone 2 RCA stereo, zone 3 RCA stereo, gniazdo słuchawkowe jack 6,3mm
Tuner radiowy AM/FM z RDS 87.5 MHz–108 MHz
Zasilanie - pobór mocy AC 220–240 V~, 50/60 Hz - 870W (czuwanie 0,15 W)
Kolor Czarny
Wymiary urządzenia (szer. x wys. x gł.) 435 x 201.5 x 398 mm
Waga urządzenia 22 kg.
Wymiary opakowania (szer. x wys. x gł.) 570 x 335 x 490 mm
Akcesoria w zestawie Antena FM, instrukcja obsługi, pilot zdalnego sterowania i baterie AAA (R03) x 2, mikrofon do auto kalibracji