Musical Fidelity V90-LPS black

  • 799,00 zł / szt.
  • szt.
  • Credit Agricole Raty, Płatność gotówką, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank, Przelewy24, Za pobraniem, Płatność przy odbiorze osobistym
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

V90-LPS jest skromnym cenowo, bardzo wysokiej klasy przedwzmacniaczem gramofonowym MM/MC o znakomitych parametrach technicznych.

Naszym zdaniem istnieje pięć krytycznych obszarów, w których przedwzmacniacz gramofonowy musi osiągnąć doskonałość:

  • korekcja RIAA,
  • korekcja powyżej 20 kHz,
  • niskie zniekształcenia,
  • niski poziom szumów,
  • dobry margines przeciążenia.

Proponowany przez nas przedwzmacniacz Musical Fidelity V90-LPS łączy w sobie wszystkie te cechy.

Postaw na najwyższą jakość – Musical Fidelity V90-LPS

V90-LPS posiada niezwykle dokładną korekcję RIAA, aż do 80 kHz i wyżej. Może to brzmieć ekstremalnie, ale istnieje spora ilość informacji powyżej 20 kHz, które wymagają korekcji. Jeśli nie zostanie to skorygowane, objawi się to w postaci dzwonienia oraz przesterowania. Warto dodać, że zniekształcenia V90-LPS są bardzo nikłe. Współczynnik szumów jest niezwykle niski, a także prawie niesłyszalny. Dodatkowo margines przeciążenia jest z łatwością wystarczający dla każdej obecnej wkładki.

Musical Fidelity V90-LPS osiąga wszystko to, co jest niezbędne w stopniu gramofonowym. Istnieje wiele przedwzmacniaczy gramofonowych, które są znacznie droższe oraz oferują nadzwyczajne możliwości. Jednak w przeciwieństwie do nich skromny V90-LPS po prostu bierze się do roboty i wykonuje wszystko to, czego można racjonalnie oczekiwać od stopnia gramofonowego.

Jeśli uważasz, że zakup drogiego produktu, który nie oferuje lepszych osiągów niż V90-LPS, będzie zbędnym wydatkiem, to jesteśmy podobnego zdania.

Wydajność

Impedancja wejściowa: 47kOhm (MM), 100Ohm (MC)
Czułość wejściowa: 3.0mV (MM), 400μV (MC) - dla 300mV na wyjściu
Całkowite zniekształcenia harmoniczne: 0.01% (MM/MC) - @ 1kHz, 300mV out
Pasmo przenoszenia: +0, -0.1dB, 20Hz do 20 kHz
Stosunek sygnał / szum (A ważony): >80dB (MM), >70dB (MC)
Margines przeciążenia wejścia: 15dB (MM), 22dB (MC)
RIAA: +/- 0.25dB

Wejścia

MM: 1 para gniazd RCA
MC: 1 para gniazd RCA

Wyjścia

1 para gniazd RCA

Informacje ogólne

Wymiary - szeokość x wysokość x głębokość (mm): 170 x 47 x 102
Waga (bez opakowania / po spakowaniu): 600g / 1.1 kg
Dostarczane akcesoria
1x zasilacz 12v 500mA DC

„Musical Fidelity projektuje i produkuje elektronikę Hi-Fi od ponad trzydziestu lat i jesteśmy dumni, że staliśmy się jedną z najbardziej znanych marek w branży Hi-Fi.”

 

Firma została założona w 1982r. w Wielkiej Brytanii przez klarnecistę i pasjonata – konstruktora Antony'ego Michaelsona. Marka stawia na klasyczny, neutralny i prosty wygląd swoich urządzeń, kładąc przy tym ogromny nacisk na jakość wykonania oraz charakter brzmienia.

 

W ofercie znaleźć można wzmacniacze, odtwarzacze CD, DAC, wzmacniacze słuchawkowe oraz przedwzmacniacze gramofonowe. Do wyboru jest kilka linii produktowych dzięki czemu oferowany sprzęt jest wysokiej klasy i każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Firmę napędza pasja do prezentowania wspaniałej muzyki oraz wyzwanie, jakim jest światowej klasy inżynieria.

 

„Do każdego nowego projektu podchodzimy szukając absolutnie najlepszego rozwiązania i wykorzystujemy nowe technologie, jak również rozwijamy bardziej tradycyjne metody dla jeszcze lepszej wydajności.”

„Podczas gdy staramy się dostarczyć Wam jak najwięcej informacji na temat naszych produktów, nie ma po prostu substytutu do usłyszenia Musical Fidelity na własne uszy. Mając to na uwadze, zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych autoryzowanych dealerów, aby usłyszeć jak wspaniale może brzmieć Twoja ulubiona muzyka.”