Musical Fidelity V90-BLU5 HD silver

  • 1 599,00 zł / szt.
  • szt.
  • Credit Agricole Raty, Płatność gotówką, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank, Przelewy24, Za pobraniem, Płatność przy odbiorze osobistym
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

V90-BLU5 HD jest wyrafinowanym odbiornikiem Bluetooth idealnym do strumieniowania formatów muzycznych Hi-Res ze smartfonów, tabletów, komputerów MAC i PC bezpośrednio do Twojego ulubionego systemu HiFi. Wyposażony jest w ulepszony standard Bluetooth 5.0 dla zwiększonego zasięgu i przepustowości transmisji oraz wsparcie aptX HD. W porównaniu do większości amplitunerów Bluetooth, które wykorzystują zintegrowany DAC w samym chipie Bluetooth, V90-BLU5 HD idzie drogą prawdziwego high-endu. Wykorzystuje oddzielny DAC z re-clockingiem i up-samplingiem, oparty na pierwszorzędnym układzie Burr-Brown PCM1781D. Bluetooth jeszcze nigdy nie brzmiał tak dobrze, a Ty wreszcie będziesz miał odpowiednią integrację dla systemów high-end, gdzie Bluetooth jest używany do poważnych odsłuchów. Zachowaj całe ciepło, szczegółowość, przejrzystość i dynamikę w swojej muzyce, czego niestety tak często brakuje w innych implementacjach Bluetooth.

Wydajność Bluetooth

CSR8670 Chip Bluetooth
Specyfikacja radiowa Bluetooth v5.0
SBC, Qualcomm® aptX™, aptX™ HD
aptX™ HD max. 24bit/96kHz; 576kbit/s
Częstotliwość nośna 2,402 do 2,480 GHz
Moc nadawania +10dBm (max)
Klasa 5 - zasięg do 240M
Klasa 2 do 30M zasięgu

Sekcja DAC

Przetwornik C/A Burr-Brown PCM 1781D 24/192
Układ ponownego taktowania i zwiększania próbkowania Burr-Brown SRC4392
THD(+ szum): <0,01% ('A' wtd)
Charakterystyka częstotliwościowa: +0, -0.1dB
Separacja: -78dB
Stosunek sygnał/szum: -80dB ('A' wtd)

Wejścia

1x poziom liniowy RCA
1x RCA koaksjalne do SPDIF 24bit/192kHz
1x TOSLINK optyczny do 24bit/96kHz

Wyjścia

1x liniowe RCA
1x RCA współosiowe SPDIF do 24bit/192kHz
1x optyczne TOSLINK do 24bit/96kHz

Informacje ogólne

Wymiary - szerokość x wysokość x głębokość (mm): 170 x 47 x 117
Waga (bez opakowania / po spakowaniu): 590g / 1.05 kg

Dostarczane akcesoria

1x zasilacz 12v 500mA DC
1x Antena Bluetooth
Instrukcja użytkownika

„Musical Fidelity projektuje i produkuje elektronikę Hi-Fi od ponad trzydziestu lat i jesteśmy dumni, że staliśmy się jedną z najbardziej znanych marek w branży Hi-Fi.”

 

Firma została założona w 1982r. w Wielkiej Brytanii przez klarnecistę i pasjonata – konstruktora Antony'ego Michaelsona. Marka stawia na klasyczny, neutralny i prosty wygląd swoich urządzeń, kładąc przy tym ogromny nacisk na jakość wykonania oraz charakter brzmienia.

 

W ofercie znaleźć można wzmacniacze, odtwarzacze CD, DAC, wzmacniacze słuchawkowe oraz przedwzmacniacze gramofonowe. Do wyboru jest kilka linii produktowych dzięki czemu oferowany sprzęt jest wysokiej klasy i każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Firmę napędza pasja do prezentowania wspaniałej muzyki oraz wyzwanie, jakim jest światowej klasy inżynieria.

 

„Do każdego nowego projektu podchodzimy szukając absolutnie najlepszego rozwiązania i wykorzystujemy nowe technologie, jak również rozwijamy bardziej tradycyjne metody dla jeszcze lepszej wydajności.”

„Podczas gdy staramy się dostarczyć Wam jak najwięcej informacji na temat naszych produktów, nie ma po prostu substytutu do usłyszenia Musical Fidelity na własne uszy. Mając to na uwadze, zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych autoryzowanych dealerów, aby usłyszeć jak wspaniale może brzmieć Twoja ulubiona muzyka.”