Musical Fidelity LX2-HPA black

  • 1 199,00 zł / szt.
  • szt.
  • Credit Agricole Raty, Płatność gotówką, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank, Przelewy24, Za pobraniem, Płatność przy odbiorze osobistym
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

Musical Fidelity posiada bogate doświadczenie w produkcji super wzmacniaczy słuchawkowych, LX2-HPA bazuje na naszym kilkudziesięcioletnim doświadczeniu, aby dostarczyć wspaniałego wykonawcy z piękną, powściągliwą i gustowną estetyką.

Parametry techniczne

Wzmacniacz słuchawkowy jest jak mała końcówka mocy, w stosunku do obciążenia (słuchawek) wymagania techniczne są podobne: doskonała tolerancja obciążenia, wysokie marginesy stabilności, niskie zniekształcenia, szerokie pasmo przenoszenia, niski poziom szumów, doskonała separacja kanałów.

• LX2-HPA z łatwością wysteruje każde komercyjnie produkowane słuchawki. Wysoka wydajność prądowa i doskonałe marginesy stabilności skutkują całkowicie neutralnym brzmieniem bez podkolorowań.
• Zniekształcenia na poziomie mniejszym niż 0.0035%, w szerokim paśmie są znikome i z pewnością niesłyszalne.

• Pasmo przenoszenia rozciąga się do około 80kHz i nawet przy 40kHz zniekształcenia pozostają znacznie poniżej 0,05%. Niezwykłe osiągnięcie.
• Znakomity współczynnik szumów, lepszy niż 112dB oznacza, że muzyka pochodzi z prawdziwego "czarnego aksamitu" tła.
• Separacja stereo jest doskonała i zapewnia solidne jak skała wrażenia dźwiękowe. Porozmawiajmy o "przygodach w przestrzeni wewnętrznej!

Ogólnie

LX2-HPA zapewniają zmysłowe doznania słuchowe na poziomie monitora. Całkowicie niepodkolorowany dźwięk dostarczany z praktycznie nieograniczonym zakresem dynamiki z czarnego aksamitnego tła i doskonale rozmieszczonymi obrazami przestrzennymi.

 

Specyfikacja

Całkowite zniekształcenia harmoniczne: 0.01%
Współczynnik sygnał/szum: >80dB

Ogólne

Wymagane zasilanie: 12 - 24V 100mA regulowane

Złącza

Wejście RCA: Gniazda RCA 1pr
Wyjście RCA: 1 gniazdo RCA
Wyjście słuchawkowe (6,3 mm): 1 gniazdo jack stereo (6,3 mm)
Wyjście słuchawkowe (3,5 mm): 1 gniazdo jack stereo (3,5 mm)
Wejście zasilania: DC Jack (1.3mm wewnętrzny pin, zewnętrzna średnica. 3.5mm

Wymiary

Długość (wraz z zaciskami) 197mm
Szerokość 172mm
Wysokość (wraz z nóżkami) 46.5 mm

Waga

Samo urządzenie: 1.05Kg
Jednostka z opakowaniem: 1.50Kg

Dołączone akcesoria

Zasilacz: 12V 500mA

„Musical Fidelity projektuje i produkuje elektronikę Hi-Fi od ponad trzydziestu lat i jesteśmy dumni, że staliśmy się jedną z najbardziej znanych marek w branży Hi-Fi.”

 

Firma została założona w 1982r. w Wielkiej Brytanii przez klarnecistę i pasjonata – konstruktora Antony'ego Michaelsona. Marka stawia na klasyczny, neutralny i prosty wygląd swoich urządzeń, kładąc przy tym ogromny nacisk na jakość wykonania oraz charakter brzmienia.

 

W ofercie znaleźć można wzmacniacze, odtwarzacze CD, DAC, wzmacniacze słuchawkowe oraz przedwzmacniacze gramofonowe. Do wyboru jest kilka linii produktowych dzięki czemu oferowany sprzęt jest wysokiej klasy i każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Firmę napędza pasja do prezentowania wspaniałej muzyki oraz wyzwanie, jakim jest światowej klasy inżynieria.

 

„Do każdego nowego projektu podchodzimy szukając absolutnie najlepszego rozwiązania i wykorzystujemy nowe technologie, jak również rozwijamy bardziej tradycyjne metody dla jeszcze lepszej wydajności.”

„Podczas gdy staramy się dostarczyć Wam jak najwięcej informacji na temat naszych produktów, nie ma po prostu substytutu do usłyszenia Musical Fidelity na własne uszy. Mając to na uwadze, zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych autoryzowanych dealerów, aby usłyszeć jak wspaniale może brzmieć Twoja ulubiona muzyka.”