Musical Fidelity M8SPRE silver

  • 21 999,00 zł 20 999,00 zł / szt.
  • szt.
  • Credit Agricole Raty, Płatność gotówką, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank, Przelewy24, Za pobraniem, Płatność przy odbiorze osobistym
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

M8s jest przedwzmacniaczem bez ograniczeń. Od osiągów, poprzez możliwości połączeń, aż po jakość wykonania. M8s stanowi znakomity element centralny dla niemal każdego systemu audio.

M8s wyposażono w szeroką gamę wejść, w tym niskoszumowy stopień gramofonowy MM/MC, 2 wejścia zbalansowane (1 z opcją home theatre bypass), 3 wejścia liniowe (jedno z opcją home theatre bypass) i w pełni skonfigurowaną pętlę tape in/out.

Przedwzmacniacz
M8s charakteryzuje się bardzo wysokimi marginesami przeciążenia wejściowego. Oznacza to, że jego brzmienie jest całkowicie pozbawione stresu. Wyjścia charakteryzują się bardzo niską impedancją i wysokim prądem, dzięki czemu jest w stanie wysterować praktycznie każdy wzmacniacz mocy jaki istnieje, poprzez dowolnej długości kabel (zbalansowany lub single ended).

Pomiary techniczne świadczą o wyjątkowej inżynierii
M8s'a: od ultra niskich zniekształceń do praktycznie perfekcyjnej odpowiedzi częstotliwościowej i ultra niskiego poziomu szumów.

Idealnym partnerem dla przedwzmacniacza
M8s jest para monoblokowych wzmacniaczy M8s-700m.

Słuchanie M8s Pre z tymi monoblokami jest nie lada przeżyciem. Muzyka jest reprodukowana bez stresu, bez podbarwień, z poczuciem relaksu i przejrzystości, które są muzyką dla uszu i balsamem dla duszy.

Przedwzmacniacz M8s w skrócie:

• Prawdziwie w pełni zbalansowany przedwzmacniacz
• Osiem wszechstronnych wejść - 1 zbalansowane XLR, przełączane MM/MC Phono, CD, Tuner, Aux 1, Aux 2, Tape
• Wyjścia single ended i zbalansowane oraz wyjście stałe do magnetofonu
• Home theatre bypass dostępne zarówno dla wejść single ended jak i zbalansowanych
• Niezwykła jakość brzmienia
• Niesamowita zdolność wysterowania obciążenia, z łatwością napędzi każdy wzmacniacz mocy z dowolnym kablem o niemal dowolnej długości
• Doskonałe wzornictwo, wysoka jakość wykonania

 

Przedwzmacniacz

THD(+ szum) - single ended: <0.005%
THD(+ szum) - XLR zbalansowany: <0.004%
Stosunek sygnał/szum: >118dB 'A'-ważony
Charakterystyka częstotliwościowa: +0, -1dB, 5Hz do 100 kHz

Wejścia

Wejścia 2 x XLR, symetryczny poziom liniowy (1 z obejściem kina domowego)
5 x RCA / phono poziom liniowy (1 z obejściem kina domowego)
Wejście wyzwalacza

Wyjścia

1 x wyjście przedwzmacniacza RCA
1 x zbalansowane wyjście przedwzmacniacza XLR
1 x wyjście stałe RCA
Wyjście wyzwalacza

Ogólne

Wymiary - szerokość x wysokość x głębokość (mm): 440 x 162 x 400
Waga (bez opakowania / po spakowaniu): 17 kg / 23 kg

„Musical Fidelity projektuje i produkuje elektronikę Hi-Fi od ponad trzydziestu lat i jesteśmy dumni, że staliśmy się jedną z najbardziej znanych marek w branży Hi-Fi.”

 

Firma została założona w 1982r. w Wielkiej Brytanii przez klarnecistę i pasjonata – konstruktora Antony'ego Michaelsona. Marka stawia na klasyczny, neutralny i prosty wygląd swoich urządzeń, kładąc przy tym ogromny nacisk na jakość wykonania oraz charakter brzmienia.

 

W ofercie znaleźć można wzmacniacze, odtwarzacze CD, DAC, wzmacniacze słuchawkowe oraz przedwzmacniacze gramofonowe. Do wyboru jest kilka linii produktowych dzięki czemu oferowany sprzęt jest wysokiej klasy i każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Firmę napędza pasja do prezentowania wspaniałej muzyki oraz wyzwanie, jakim jest światowej klasy inżynieria.

 

„Do każdego nowego projektu podchodzimy szukając absolutnie najlepszego rozwiązania i wykorzystujemy nowe technologie, jak również rozwijamy bardziej tradycyjne metody dla jeszcze lepszej wydajności.”

„Podczas gdy staramy się dostarczyć Wam jak najwięcej informacji na temat naszych produktów, nie ma po prostu substytutu do usłyszenia Musical Fidelity na własne uszy. Mając to na uwadze, zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych autoryzowanych dealerów, aby usłyszeć jak wspaniale może brzmieć Twoja ulubiona muzyka.”