Musical Fidelity M6SI black

  • 13 699,00 zł 9 999,00 zł / szt.
  • szt.
  • Credit Agricole Raty, Płatność gotówką, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank, Przelewy24, Za pobraniem, Płatność przy odbiorze osobistym
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

Wzmacniacz M6si stworzony przez Musical Fidelity jest świetnym wyposażeniem systemu audio. Ma dużą moc i dobrze radzi sobie ze wszelkimi zakłóceniami. Jego wysoki zapas energetyczny pozwala mu bez problemu odtwarzać każdy wybrany utwór, prezentując precyzyjnie linie melodyczne. Zachęcamy do zapoznania się z M6si, czyli wspaniałym wzmacniaczem od doświadczonego producenta!

Budowa wzmacniacza M6si

Musical fidelity M6si w kolorze black posiada dwie niezależne monoblokowe końcówki mocy z oddzielnym przedwzmacniaczem. Urządzenie charakteryzuje niski współczynnik szumów, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się każdym dźwiękiem swoich ulubionych utworów. Warto również wspomnieć, że M6si nie zniekształca brzmienia. Sprzęt posiada wejścia: phono (MM/MC), cztery liniowe, zbalansowane XLR oraz USB 'B' do 24 bit 96 kHz działające asynchronicznie.

Atuty wzmacniacza Musical Fidelity M6si

Wzmacniacz M6si to kombinacja dużej mocy, wysokiego prądu i niezwykłej stabilności, dzięki którym może on z łatwością wysterować każdą kolumnę głośnikową. Wspaniały projekt Musical Fidelity zapewnił temu sprzętowi więcej mocy oraz aż o 7 decybeli lepszą separację sygnału od szumu, dzięki czemu przebija on swojego poprzednika. Pozwala to M6si osiągać zupełnie nowy poziom dynamiki.

Przedwzmacniacz gramofonowy

Marka Musical Fidelity postanowiła także wyposażyć M6si we wzmacniacz gramofonowy wysokiej jakości, który gwarantuje idealne odtwarzanie winyli. Sprzęt zapewnia dobry sygnał pozbawiony szumów, co zazwyczaj spotykane jest w hi-endowych urządzeniach, które sprzedawane były zawsze oddzielnie. Warto więc wybrać ten wielozadaniowy wzmacniacz zamiast inwestowania w kilka urządzeń.

Solidne wykonanie w dobrej cenie

Kolejnym niezwykle istotnym atutem jest bardzo niska cena, która pozostaje w świetnym stosunku do oferowanej jakości, a także parametrów wzmacniacza Musical Fidelity M6si. Urządzenie zaprojektowano bardzo solidnie oraz w taki sposób, aby oddzielać komponenty od pola elektromagnetycznego, dzięki czemu nie dostrzeżemy w jego brzmieniu żadnych szumów i zakłóceń.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci dokładne parametry tego sprzętu. Zainwestuj w ten wspaniały wzmacniacz i stwórz swój idealny system audio.

Wzmacniacz

Moc wyjściowa: 220 W na kanał przy 8 Ohm
THD (+ szum): <0,007 % typowo 20 Hz - 20 kHz
Stosunek sygnał/szum: >107dB 'A' - ważony
Pasmo przenoszenia: +0, -0.1dB, 10Hz do 20 kHz

Wejścia

4x liniowy poziom RCA
1x liniowy XLR zbalansowany
1x złącze USB typu 'B' - asynchroniczny strumień danych o rozdzielczości do 24 bitów/96 kHz
1 x przełączane wejście phono
Wejście wyzwalacza

Wejście phono

Czułość: 3mV nominalnie (MM), 0.4mV nominalnie (MC)
Stosunek sygnał/szum: >84dB 'A'-ważony
Impedancja wejściowa: 47k Ohm (MM i MC)
Pasmo przenoszenia: RIAA/IEC ±0.5dB 20Hz-20kHz

Wyjścia:

Wyjście wyzwalacza
Stałe, wyjście poziomu liniowego
Zmienne, wyjście przedwzmacniacza

Informacje ogólne

Wymiary - szerokość x wysokość x głębokość (mm): 440 x 125 x 400
Waga (bez opakowania / po spakowaniu): 16.6 kg/ 21.3 kg

„Musical Fidelity projektuje i produkuje elektronikę Hi-Fi od ponad trzydziestu lat i jesteśmy dumni, że staliśmy się jedną z najbardziej znanych marek w branży Hi-Fi.”

 

Firma została założona w 1982r. w Wielkiej Brytanii przez klarnecistę i pasjonata – konstruktora Antony'ego Michaelsona. Marka stawia na klasyczny, neutralny i prosty wygląd swoich urządzeń, kładąc przy tym ogromny nacisk na jakość wykonania oraz charakter brzmienia.

 

W ofercie znaleźć można wzmacniacze, odtwarzacze CD, DAC, wzmacniacze słuchawkowe oraz przedwzmacniacze gramofonowe. Do wyboru jest kilka linii produktowych dzięki czemu oferowany sprzęt jest wysokiej klasy i każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Firmę napędza pasja do prezentowania wspaniałej muzyki oraz wyzwanie, jakim jest światowej klasy inżynieria.

 

„Do każdego nowego projektu podchodzimy szukając absolutnie najlepszego rozwiązania i wykorzystujemy nowe technologie, jak również rozwijamy bardziej tradycyjne metody dla jeszcze lepszej wydajności.”

„Podczas gdy staramy się dostarczyć Wam jak najwięcej informacji na temat naszych produktów, nie ma po prostu substytutu do usłyszenia Musical Fidelity na własne uszy. Mając to na uwadze, zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych autoryzowanych dealerów, aby usłyszeć jak wspaniale może brzmieć Twoja ulubiona muzyka.”