Musical Fidelity M3SI black

  • 6 399,00 zł 3 999,00 zł / szt.
  • szt.
  • Credit Agricole Raty, Płatność gotówką, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank, Przelewy24, Za pobraniem, Płatność przy odbiorze osobistym
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

Wzmacniacz zintegrowany M3si produkuje wysokiej jakości dźwięk, posiada szeroki zakres użytecznych wejść i oferuje wysoką niezawodność, kompaktowe rozmiary i uczciwą cenę. Dzięki silnej mocy 85 W na kanał M3si jest w stanie napędzić szeroką gamę odpowiednich głośników. Posiada wejścia gramofonowe (MM), 4 wejścia liniowe i USB 'B' do 24bit 96 kHz.

Brzmienie M3si jest czyste i słodkie. Emituje szerokie i głębokie obrazy i ma mnóstwo mocy, aby zapewnić doskonały zakres dynamiki.

M3si jest bezwarunkowo stabilny i z łatwością wysteruje każdy odpowiedni głośnik.

Mimo, że jest to najtańszy wzmacniacz Musical Fidelity, ucieleśnia on nasze najważniejsze wartości: niepodbarwiony, pozbawiony napięć dźwięk, znakomite parametry techniczne i świetny stosunek jakości do ceny.

Wzmacniacz

Moc wyjściowa: 85 W na kanał przy 8 Ohm
THD(+ szum): <0,014 % typowo, 20 Hz do 20 kHz
Stosunek sygnał/szum: >98dB 'A'-ważony
Pasmo przenoszenia: +0, -0.1dB, 10Hz do 20 kHz

Wejścia

4x liniowy poziom RCA / Phono
1x złącze USB typu 'B' - asynchroniczny strumień danych o rozdzielczości do 24 bitów/96 kHz
1x wejście MM Phono

Wejście Phono

Czułość (nominalna): 3mV (odpowiednia dla wkładek dających 1.5mV lub więcej, włączając w to wysokowydajne wkładki typu MC)
Stosunek sygnał/szum: >70dB 'A'-ważony
Impedancja wejściowa: 50k Ohm
Pasmo przenoszenia: RIAA/IEC ±1dB, 20Hz do 20 kHz

Informacje ogólne

Wymiary - szerokość x wysokość x głębokość (mm): 440 x 100 x 400
Waga (bez opakowania / po spakowaniu): 9.2 kg / 13 kg

„Musical Fidelity projektuje i produkuje elektronikę Hi-Fi od ponad trzydziestu lat i jesteśmy dumni, że staliśmy się jedną z najbardziej znanych marek w branży Hi-Fi.”

 

Firma została założona w 1982r. w Wielkiej Brytanii przez klarnecistę i pasjonata – konstruktora Antony'ego Michaelsona. Marka stawia na klasyczny, neutralny i prosty wygląd swoich urządzeń, kładąc przy tym ogromny nacisk na jakość wykonania oraz charakter brzmienia.

 

W ofercie znaleźć można wzmacniacze, odtwarzacze CD, DAC, wzmacniacze słuchawkowe oraz przedwzmacniacze gramofonowe. Do wyboru jest kilka linii produktowych dzięki czemu oferowany sprzęt jest wysokiej klasy i każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Firmę napędza pasja do prezentowania wspaniałej muzyki oraz wyzwanie, jakim jest światowej klasy inżynieria.

 

„Do każdego nowego projektu podchodzimy szukając absolutnie najlepszego rozwiązania i wykorzystujemy nowe technologie, jak również rozwijamy bardziej tradycyjne metody dla jeszcze lepszej wydajności.”

„Podczas gdy staramy się dostarczyć Wam jak najwięcej informacji na temat naszych produktów, nie ma po prostu substytutu do usłyszenia Musical Fidelity na własne uszy. Mając to na uwadze, zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych autoryzowanych dealerów, aby usłyszeć jak wspaniale może brzmieć Twoja ulubiona muzyka.”