Musical Fidelity M2S CD silver

  • 3 199,00 zł / szt.
  • szt.
  • Credit Agricole Raty, Płatność gotówką, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank, Przelewy24, Za pobraniem, Płatność przy odbiorze osobistym
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

Podobnie jak idealnie pasujący do niego wzmacniacz zintegrowany M2si, M2scd został zaprojektowany jako poważne hi-fi dostępne za umiarkowaną cenę. Począwszy od precyzyjnego spasowania i wykończenia metalowej obudowy, aż po unikalną technologię znajdującą się wewnątrz, M2scd przekracza wszelkie oczekiwania. M2scd bazuje na naszym wieloletnim doświadczeniu inżynierskim, w unikalny sposób wyposażając go zarówno w sieciowy filtr dławikowy jak i zaawansowany technologicznie filtr szumów strumienia cyfrowego. Takie innowacje pozwalają odtwarzaczowi zapewnić techniczną wydajność; może się on pochwalić niskimi zniekształceniami i praktycznie płaską charakterystyką częstotliwościową, a także minimalnym poziomem szumów i zakłóceń jitter.

Konstrukcja przetwornika cyfrowo-analogowego M2scd również czerpie z jego high-endowego rodzeństwa, wykorzystując najnowocześniejsze technologie, aby zapewnić doskonałe odzyskiwanie danych z płyt. Mówiąc prościej, oznacza to, że usłyszycie więcej ze swojej muzyki. Recenzje mówią o "bardzo dojrzałym i dopracowanym wykonawcy", który "brzmi wyrafinowanie i elegancko".

Wyjście

Impedancja wyjściowa: 50 ohm
Wyjście, poziom cyfrowy 0dB: Wyjście RCA - 2.2V r.m.s. nominalnie

DAC
Układ DAC: 24 bit Delta-Sigma (strumień bitów) podwójnie różnicowy 8x nadpróbkowanie
Całkowity skorelowany jitter: <135 pikosekund od szczytu do szczytu
Liniowość: <0.1dB w dół do -96dB
Pasmo przenoszenia: 10Hz do 20 kHz -0,2dB max.
Separacja kanałów: >105dB 20 Hz do 20 kHz
Stosunek sygnału do szumu: >117dB "a"- wtd.
Całkowite zniekształcenia harmoniczne: <0,003% 10Hz do 20 kHz

Połączenia
Wyjścia poziomu liniowego: 1 para złączy RCA o poziomie liniowym, wyjście lewe i prawe
Wyjścia cyfrowe: 1 złącze koaksjalne RCA SPDIF, 1 złącze optyczne TOSLINK

Wymagania dotyczące zasilania
Napięcie sieciowe 115/230VAC 50/60Hz (ustawienie fabryczne)
100VAC 50/60Hz (alternatywnie)
Pobór mocy 20 W maks.

Waga
Tylko urządzenie, bez opakowania 6,65 kg (14⅔ funtów)
W kartonie transportowym 10,5 kg (23 funty)

Wymiary
Szerokość 440 mm (17⅓")
Wysokość, łącznie z nóżkami 100 mm (4")
Głębokość (od przodu do tyłu) wraz z zaciskami 375 mm (14¾")

„Musical Fidelity projektuje i produkuje elektronikę Hi-Fi od ponad trzydziestu lat i jesteśmy dumni, że staliśmy się jedną z najbardziej znanych marek w branży Hi-Fi.”

 

Firma została założona w 1982r. w Wielkiej Brytanii przez klarnecistę i pasjonata – konstruktora Antony'ego Michaelsona. Marka stawia na klasyczny, neutralny i prosty wygląd swoich urządzeń, kładąc przy tym ogromny nacisk na jakość wykonania oraz charakter brzmienia.

 

W ofercie znaleźć można wzmacniacze, odtwarzacze CD, DAC, wzmacniacze słuchawkowe oraz przedwzmacniacze gramofonowe. Do wyboru jest kilka linii produktowych dzięki czemu oferowany sprzęt jest wysokiej klasy i każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Firmę napędza pasja do prezentowania wspaniałej muzyki oraz wyzwanie, jakim jest światowej klasy inżynieria.

 

„Do każdego nowego projektu podchodzimy szukając absolutnie najlepszego rozwiązania i wykorzystujemy nowe technologie, jak również rozwijamy bardziej tradycyjne metody dla jeszcze lepszej wydajności.”

„Podczas gdy staramy się dostarczyć Wam jak najwięcej informacji na temat naszych produktów, nie ma po prostu substytutu do usłyszenia Musical Fidelity na własne uszy. Mając to na uwadze, zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych autoryzowanych dealerów, aby usłyszeć jak wspaniale może brzmieć Twoja ulubiona muzyka.”