Musical Fidelity A1

  • 7 199,00 zł
  • szt.
  • Credit Agricole Raty, Płatność gotówką, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank, Przelewy24, Za pobraniem, Płatność przy odbiorze osobistym
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

Kiedy myślimy o ikonach designu, przychodzą nam do głowy samochody takie jak Porsche 911, okulary Ray-Ban Wayfarer lub dzbanek do espresso Bialetti. W dziedzinie Hi-Fi Musical Fidelity A1 był jednym z najbardziej klasycznych projektów – wewnątrz i na zewnątrz. Po raz pierwszy wypuszczony na rynek w latach 90-tych, szybko stał się absolutną bestią, jeśli chodzi o napędzanie niektórych z najtrudniejszych głośników tamtych czasów, mimo że był to raczej wzmacniacz zintegrowany o niskiej mocy.

Musical Fidelity A1 to integra wykonana w czystej klasie A z doskonałą i fachowo rozplanowaną dyskretną topologią obwodów symetrycznych, przy użyciu wyłącznie najwyższej jakości komponentów. A1 pokazał ludziom, że wzmacniacze to coś więcej niż tylko wysoka moc. Bazując na ogromnym sukcesie, przeszedł przez wiele wznowień oraz nowych wersji na przestrzeni lat. Teraz, w 2023 roku, po raz pierwszy od jego pierwotnej premiery zachowaliśmy wszystkie specyfikacje, wygląd i obwody edycji z 1990 roku, aby dać tę idealną wersję tym, którzy przegapili jej zakup wiele lat temu. Dzięki zaktualizowanemu transformatorowi, zasilaczom, a także nowoczesnym komponentom o niskim poziomie szumów zrewitalizowaliśmy formułę i z dumą ponownie wprowadzamy świeży oryginał – trzy dekady później.

Dlaczego warto postawić na Musical Fidelity A1?

Wzmacniacz Musical Fidelity A1 to prawdziwy game changer na rynku audio. Charakteryzuje go niesamowita moc, klarowność dźwięku oraz precyzyjnie wyważona tonacja. Działa doskonale z różnymi zestawami głośników, dostarczając pełne spektrum dźwięku, bez zniekształceń. Eksperymentuj z różnymi gatunkami muzyki i ciesz się jakością dźwięku, jaką oferuje to urządzenie. Oprócz znakomitego dźwięku wzmacniacz ten wyróżnia się także eleganckim, minimalistycznym designem, który sprawi, iż stanie się on ozdobą każdego pomieszczenia. Nie zwlekaj, zainwestuj w doznania muzyczne najwyższej jakości – Musical Fidelity A1 to wybór, którego z pewnością nie pożałujesz.

- Dyskretna, symetryczna topologia dla wyjątkowego dźwięku i dynamiki
- Moc 25 W w czystej klasie A przy 8 Ω
- Tranzystory Planar Audio z maksymalnym prądem 25A wyjście
- Dynamiczna klasa A, jeśli prąd stały klasy A zostanie przekroczony, automatycznie pozwoli więcej. Dlatego też "przesuwa się" płynnie do pracy w stylu klasy B, tymczasowo pozwalając na dalszy pobór prądu
- Stopień wyjściowy napędza więc trudne głośniki bez żadnych problemów

- W pełni niezależne zasilacze każdego kanału dla lepszej obsługi mocy
- Zmniejszony szum transformatora i rozpraszanie ciepła dzięki lepszej wydajności i zaktualizowanym komponentom

„Musical Fidelity projektuje i produkuje elektronikę Hi-Fi od ponad trzydziestu lat i jesteśmy dumni, że staliśmy się jedną z najbardziej znanych marek w branży Hi-Fi.”

 

Firma została założona w 1982r. w Wielkiej Brytanii przez klarnecistę i pasjonata – konstruktora Antony'ego Michaelsona. Marka stawia na klasyczny, neutralny i prosty wygląd swoich urządzeń, kładąc przy tym ogromny nacisk na jakość wykonania oraz charakter brzmienia.

 

W ofercie znaleźć można wzmacniacze, odtwarzacze CD, DAC, wzmacniacze słuchawkowe oraz przedwzmacniacze gramofonowe. Do wyboru jest kilka linii produktowych dzięki czemu oferowany sprzęt jest wysokiej klasy i każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Firmę napędza pasja do prezentowania wspaniałej muzyki oraz wyzwanie, jakim jest światowej klasy inżynieria.

 

„Do każdego nowego projektu podchodzimy szukając absolutnie najlepszego rozwiązania i wykorzystujemy nowe technologie, jak również rozwijamy bardziej tradycyjne metody dla jeszcze lepszej wydajności.”

„Podczas gdy staramy się dostarczyć Wam jak najwięcej informacji na temat naszych produktów, nie ma po prostu substytutu do usłyszenia Musical Fidelity na własne uszy. Mając to na uwadze, zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych autoryzowanych dealerów, aby usłyszeć jak wspaniale może brzmieć Twoja ulubiona muzyka.”