MoFi Electronics Shine Ola

  • 119,00 zł / szt.
  • szt.
  • Credit Agricole Raty, Płatność gotówką, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank, Przelewy24, Za pobraniem, Płatność przy odbiorze osobistym
  • Sprawdź raty

Poprawia dźwięk płyt CD, SACD i innych nośników: znacząco podnosi również jakość wideo płyt Blu-ray i DVD.

Płyn do czyszczenia dysków optycznych SHINE-OLA marki Mobile Fidelity Sound Lab to opatentowany poliwęglanowy środek czyszczący, który zapewnia delikatne, efektywne i nie powodujące zarysowań czyszczenie płyt cyfrowych. Używanie SHINE-OLA do czyszczenia nośników audio, takich jak: CD, SACD i DVD-A oraz płytach wizyjnych, takich jak: Blu-ray czy dowolny rodzaj płyt DVD, zapewnia wyraźnie lepszy dźwięk i obraz. Do każdej butelki dołączona jest niezwykle miękka ściereczka z mikrofibry, która zapewnia łatwe i bezpieczne czyszczenie. Może być używana przez długi okres. Butelka SHINE-OLA o pojemności ok. 0,6 l jest wystarczająca do wyczyszczenia około 200 płyt, jednak jeśli dokładnie spryskasz i pokryjesz cały krążek jednym pryśnięciem, możliwe jest uzyskanie wydajności nawet na poziomie 350 szt.

 Opatentowany poliwęglanowy środek czyszczący SHINE-OLA jest niewiarygodnie czysty, nie pozostawia jakiegokolwiek osadu i nie uszkadza polimerów płyty. Jest bezpieczny do stosowania z wszystkimi płytami z poliwęglanu. SHINE-OLA usuwa generowane przez ciepło cząsteczki odpadów pozostawione przez proces prasowania, zapobiegając tym „błądzeniu” lasera i wyraźnie poprawia odczyt danych.

Mobile Fidelity od 1977 roku jest niezależnym wydawcą wysokiej jakości płyt analogowych, CD oraz SACD oznaczanych napisem Original Master Recordings™. Stały się one legendarne wśród audiofilów na całym świecie. Teraz przenosimy swój rodowód na serię produkowanych w USA gramofonów i domowych komponentów audio. MoFi Electronics projektuje wszystkie urządzenia tak, aby dać słuchaczom możliwość jak najwierniejszego odtworzenia muzyki i emocji zarejestrowanych w studiach nagraniowych. Płyty winylowe spełnią ten warunek najlepiej. A wszystko po to, aby autentyczny dźwięk zagościł w naszych domach.