MoFi Electronics Record Brush Replecmend Pads

  • 59,00 zł / kpl.
  • kpl.
  • Credit Agricole Raty, Płatność gotówką, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank, Przelewy24, Za pobraniem, Płatność przy odbiorze osobistym

Wymienne podkładki do szczotki Mobile Fidelity Record Brush.

Zalecamy wymianę padów po wyczyszczeniu 100-150 płyt lub gdy podkład zacznie wykazywać wyraźne zużycie. Ostrożnie zdejmij starą podkładkę, usuwając cały stary klej. Następnie oderwij wosk z podkładki zamiennej i wyrównaj nowy pad z krawędziami szczotki, upewniając się, że wystarczająca część materiału pokrywa zarówno przednią, jak i tylną część szczotki. Na koniec powoli i mocno dociśnij nową podkładkę do szczotki, aż do całkowitego przylegania. Sprawdź, czy nie występują bąbelki ani fałdy, sprawdź też czy podkładka leży płasko na szczotce.

Aby zapewnić wodoodporne przyleganie, należy wymienić podkładki na 24 godziny przed pierwszym czyszczeniem. Po utwardzeniu kleju możesz wrócić do czyszczenia. To takie proste.

Pakiet składa się z dwóch zapasowych podkładek czyszczących.

Mobile Fidelity od 1977 roku jest niezależnym wydawcą wysokiej jakości płyt analogowych, CD oraz SACD oznaczanych napisem Original Master Recordings™. Stały się one legendarne wśród audiofilów na całym świecie. Teraz przenosimy swój rodowód na serię produkowanych w USA gramofonów i domowych komponentów audio. MoFi Electronics projektuje wszystkie urządzenia tak, aby dać słuchaczom możliwość jak najwierniejszego odtworzenia muzyki i emocji zarejestrowanych w studiach nagraniowych. Płyty winylowe spełnią ten warunek najlepiej. A wszystko po to, aby autentyczny dźwięk zagościł w naszych domach.