MoFi Electronics LP# 9

  • 129,00 zł / szt.
  • szt.
  • Credit Agricole Raty, Płatność gotówką, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank, Przelewy24, Za pobraniem, Płatność przy odbiorze osobistym
  • Sprawdź raty

Brudna igła to poważna bariera między tobą a twoją muzyką. Mobile Fidelity LP # 9 - rewolucyjny środek do czyszczenia i smarowania igieł, to prosty i łatwy w użyciu płyn, który poprawi dźwięk Twojego systemu analogowego, jednocześnie przedłużając żywotność igły gramofonowej. LP # 9 zapewnia gładszy, pozbawiony ziarna dźwięk i zwiększoną żywotność igły przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia płyt. Mobile Fidelity LP # 9 to zarówno środek do czyszczenia igieł, jak i środek do ich konserwacji w jednej butelce. Płyn jest bardzo wydajny, więc ta pół uncjowa butelka wystarczy na długi, długi czas. W zestawie znajduje się również świetna, miękka szczoteczka do czyszczenia igły, która chroni delikatny rysik, jednocześnie utrzymując go w czystości.

Mobile Fidelity od 1977 roku jest niezależnym wydawcą wysokiej jakości płyt analogowych, CD oraz SACD oznaczanych napisem Original Master Recordings™. Stały się one legendarne wśród audiofilów na całym świecie. Teraz przenosimy swój rodowód na serię produkowanych w USA gramofonów i domowych komponentów audio. MoFi Electronics projektuje wszystkie urządzenia tak, aby dać słuchaczom możliwość jak najwierniejszego odtworzenia muzyki i emocji zarejestrowanych w studiach nagraniowych. Płyty winylowe spełnią ten warunek najlepiej. A wszystko po to, aby autentyczny dźwięk zagościł w naszych domach.