Musical Fidelity M2SI silver

  • 4 899,00 zł 2 999,00 zł / szt.
  • szt.
  • Credit Agricole Raty, Płatność gotówką, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank, Przelewy24, Za pobraniem, Płatność przy odbiorze osobistym
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

Wzmacniacz zintegrowany M2si wykorzystuje nasze doświadczenie w dziedzinie wzmacniaczy klasy premium i przenosi je na bardziej przystępny poziom cenowy. Wyposażono go w technologię zaczerpniętą z naszego potężnego i legendarnego flagowca Titan, dodano inne high-endowe akcenty, takie jak solidne metalowe elementy sterujące. M2si dostarcza 72 W mocy na kanał przy 8 omach i 137 W przy 4 omach. Oznacza to, że M2si jest w stanie napędzić szeroką gamę kolumn głośnikowych, nawet te wymagające dużej mocy.

Dodatkową elastyczność zapewniają doskonałe możliwości połączeniowe, które obejmują sześć wejść liniowych oraz przełączaną opcję kina domowego. Urządzenie wyposażono w stopień przedwzmacniacza pracujący w klasie A z własnym, niezależnym zasilaniem, połączony z parą dyskretnych końcówek mocy. W efekcie oznacza to, że M2si oferuje zalety brzmieniowe konfiguracji przedwzmacniacz/zasilacz z kompaktową wygodą konstrukcji jednopudełkowej.

Jego możliwości są olbrzymie, jest dźwiękowo dopracowany i wygodny we współpracy z szeroką gamą kolumn głośnikowych. A wszystko to podane w eleganckim, pozbawionym zbędnych ozdobników opakowaniu.

Wyjście

Moc 72 W na kanał przy 8 omach (18dBW)
Napięcie 22 V RMS, 20 Hz do 20 kHz; początek obcinania
62 V od szczytu do szczytu
Prąd 25 Amperów od szczytu do szczytu
Współczynnik tłumienia 36

Wejście liniowe

THD+N < 0.014 % typowe, 20Hz do 20 kHz
Stosunek sygnał/szum > 96dB 'A'-ważone
Impedancja wejściowa 40 k Ohm
Pasmo przenoszenia +0, -0.1dB, 10Hz do 20 kHz

Złącza

Wejścia o poziomie liniowym 6 par złączy RCA o poziomie liniowym
Wyjścia o poziomie liniowym 1 para złączy RCA o poziomie liniowym, stały poziom Wyjścia TAPE
1 para złączy RCA o poziomie liniowym, wyjścia przedwzmacniacza np. do bi-ampingu
Wyjścia głośnikowe 2 pary wtyków bananowych 4mm/słupków przyłączeniowych

Wymagania dotyczące zasilania

Napięcie sieciowe 115/230VAC 50/60Hz (ustawienie fabryczne)
100VAC 50/60Hz (alternatywnie)
Pobór mocy 320 W maks.

Waga

Tylko urządzenie, bez opakowania 9,2 kg (20¼ lbs)
W kartonie transportowym 13 kg (30⅔ funtów)

Wymiary

Szerokość 440 mm (17⅓")
Wysokość, łącznie z nóżkami 100 mm (4")
Głębokość (od przodu do tyłu) łącznie z zaciskami 400 mm (15¾")

„Musical Fidelity projektuje i produkuje elektronikę Hi-Fi od ponad trzydziestu lat i jesteśmy dumni, że staliśmy się jedną z najbardziej znanych marek w branży Hi-Fi.”

 

Firma została założona w 1982r. w Wielkiej Brytanii przez klarnecistę i pasjonata – konstruktora Antony'ego Michaelsona. Marka stawia na klasyczny, neutralny i prosty wygląd swoich urządzeń, kładąc przy tym ogromny nacisk na jakość wykonania oraz charakter brzmienia.

 

W ofercie znaleźć można wzmacniacze, odtwarzacze CD, DAC, wzmacniacze słuchawkowe oraz przedwzmacniacze gramofonowe. Do wyboru jest kilka linii produktowych dzięki czemu oferowany sprzęt jest wysokiej klasy i każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Firmę napędza pasja do prezentowania wspaniałej muzyki oraz wyzwanie, jakim jest światowej klasy inżynieria.

 

„Do każdego nowego projektu podchodzimy szukając absolutnie najlepszego rozwiązania i wykorzystujemy nowe technologie, jak również rozwijamy bardziej tradycyjne metody dla jeszcze lepszej wydajności.”

„Podczas gdy staramy się dostarczyć Wam jak najwięcej informacji na temat naszych produktów, nie ma po prostu substytutu do usłyszenia Musical Fidelity na własne uszy. Mając to na uwadze, zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych autoryzowanych dealerów, aby usłyszeć jak wspaniale może brzmieć Twoja ulubiona muzyka.”