CYRUS Hark 3

  • 2 999,00 zł / szt.
  • szt.
  • Credit Agricole Raty, Płatność gotówką, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank, Przelewy24, Za pobraniem, Płatność przy odbiorze osobistym
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

Hark 3 to najnowszej generacji statyw pasujący do produktów z serii Cyrus Classic i Cyrus XR. Został zaprojektowany tak, by równocześnie uwidocznić estetykę urządzeń Cyrus, zapewnić im solidną wolną od wibracji podstawę i praktycznie wyeliminować mikrofonowanie.
Rozwiązania użytkowe i technologiczne zastosowane w Hark 3 to: obojętnie akustycznie mocowanie na statywie z wykorzystaniem materiału o nazwie „Cyruthane”, rozbudowany system zarządzania kablami i swobodna regulacja wysokości półek (4 w komplecie, możliwość domontowania kolejnych dodatkowych czterech).

Sam Hark 3 jest bardzo ciężkim stelażem zapewniającym stabilność. Dodatkowo postanowiliśmy zbadać nowe materiały tłumiące drgania, aby jeszcze bardziej izolować komponenty od zakłóceń. By to osiągnąć wykorzystaliśmy wyniki badań zupełnie nowych materiałów syntetycznych przeznaczonych do tłumienia i pochłaniania mikrowibracji przenoszonych przez stojak. Ten nowy materiał, zwany „Cyruthane”, jest nakładany w trójkątnych punktach mocowania półki do stelaża, zapewniając niemal doskonałą izolację mechaniczną.
Hark 3 posiada również w pełni zintegrowany systemem zarządzania kablami i listwami zasilającymi, łatwo dostępny drzwi znajdujące się na całej wysokości statywu. Wnętrze jest wystarczająco duże, aby pomieścić nawet listwę zasilającą z ośmioma gniazdami.
Hark 3 z łatwością utrzyma porządek z Twoimi kablami.

Firma Cyrus wystartowała w 1983 roku w Huntingdon w hrabstwie Cambridge. Pierwszymi produktami wprowadzonymi do sprzedaży były wzmacniacze modele: One i Two. W ciągu ostatnich 30 lat firma kierując się wiedzą fachową i doświadczeniem w zakresie audio, rozwijała wiele własnych konstrukcji wpływając tym samym na rozwój branży audio na świecie.

Do dzisiaj wszystkie produkty Cyrus są tworzone, strojone i produkowane w siedzibie firmy znajdującej się we wschodniej Anglii, co nie jest sytuacją często spotykaną w procesie wytwarzania produktów konsumenckich.

Firma jest przedsięwzięciem prywatnym stworzonym i prowadzonym zgodnie z zasadą która mówi, że podobnie jak nasi konsumenci, skupiamy się na wysokiej jakości stereofonicznych systemach muzycznych zapewaniających całkowicie prawdziwe i naturalne odtwarzanie dźwięków.

W świecie w którym 99% produkcji sprzętu audio odbywa się w krajach o niskich kosztach wytwarzania, Cyrus wybrał na stworzenie swojej siedziby hrabstwo Cambridge, w którym edukacja i najbardziej zaawansowane technologie tworzą otoczenie sprzyjające zebraniu zespołu ludzi posiadających głęboką wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie przy tworzeniu urządzeń audio. Nowoczesny proces produkcji oznacza, że w Anglii mogą być wytwarzane na małą skalę urządzenia klasy Premium. Takie specyficzne usytuowanie siedziby firmy zapewnia jej natychmiastowy dostęp do najnowszych technologii.

Cyrus to niezwykła firma, dążąca do produkcji wyrobów osiągających znacznie więcej niż tylko prostą funkcjonalność, w której pracują entuzjaści kochający muzykę.

Niemal wszystkie produkty firmy wbudowane są w legendarną obudowę Cyrus, co stało się wizytówką firmy, a także ikoną w świecie dźwiękowym rozumiejącym ich ponadczasowy styl. Klasyczna konstrukcja jest formowana pod ogromnym ciśnieniem, a po ostudzeniu ręcznie wykańczana. Unikalny odlew stanowi mocną i sztywną konstrukcję zapewaniającą, że produkty firmy są odporne na zakłócenia zewnętrzne i bardzo wytrzymałe.