CYRUS MONO X 300 SIGNATURE

  • 11 999,00 zł / szt.
  • szt.
  • Credit Agricole Raty, Płatność gotówką, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank, Przelewy24, Za pobraniem, Płatność przy odbiorze osobistym
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

Brak sprzężenia zwrotnego
Odpowiedź Cyrusa na najnowszą tendencję „Zero Feedbak Power” to konstrukcja o naturalnej i wysokiej rozdzielczości reprodukcji muzycznej. Usuwając z tradycyjnego wzmacniacza pętlę "Globalnego sprzężenia zwrotnego", wprowadziliśmy ulepszenia soniczne, a nasz wzmacniacz mocy Signature produkuje najwyższą jakość dźwięku.

Terminale wyjściowe
Symetryczne lub niesymetryczne wejścia oferują wszystkie wymagania połączenia pozwalające dopasować się z każdym przedwzmacniaczem Cyrusa. Wysokiej jakości terminale bi-wire są idealne, aby umożliwić podłączenie głośnikowe o wysokiej wydajności.

Moc
Wysokoprądowa konstrukcja Mono X 300 Signature bez wysiłku napędza nawet największe zespoły głośnikowe. Transformator toroidalny 305VA może zapewnić ogromne 319 watów mocy akustycznej dla 6 omów, produkując potężny dźwięk, a jednocześnie pozostając stabilnym w całym zakresie pracy.

Automatyzacja
12V Trigger i sterowanie RS232 są standardowym wyposażeniem, co wraz z inteligentnym trybem zasilania sygnałem pozwala Mono X 300 Signature pracować w różnych konfiguracjach.

Więcej informacji
Mając tyle mocy wewnątrz naszego aluminiowego odlewu obudowy rozwiązaliśmy problem odprowadzania ciepła stosując podwójną konstrukcję wentylatora. Ma on opatentowany obwód detekcji poziomu sygnału, który powoduje, że wentylatory działają zgodne z poziomem muzycznym. Sprawia to, że ich szum nigdy nie będzie przeszkadzać nawet w najcichszych fragmentach muzyki. Mono X 300 Signature posiada transformator o ultra-niskim poziomie zakłóceń i mocy 305VA. Za pośrednictwem naszego fachowo zaprojektowanego obwodu mamy pewność, że nic nie jest dodawane do sygnału, który przechodzi przez wzmacniacz. Nasza technologia Zero Feedback (zero sprzężenia zwrotnego) powoduje, że w testach, nasz najlepszy wzmacniacz generuje znikome zniekształcenia przy niskim poziomie głośności. Wiemy, że Cyrus znany jest z doskonałej jakości dźwięku, ale pamiętamy o zapewnieniu odpowiedniej wentylacji naszych wzmacniaczy. Dla Mono X 300 Signature opracowaliśmy inteligentny system chłodzenia. System ten uaktywnia wentylator tylko wtedy, gdy istnieje taka potrzeba - podczas słuchania na dużych poziomach dźwięku. Gdy siła głosu maleje lub przy wykryciu ciszy wentylator wyłącza się automatycznie, więc nigdy nie występują wszelkie niepożądane szumy tła.

 

minus SPECYFIKACJA
Moc wyjściowa 319W (6 ohm)
Technologia Zero feedback
Wyjścia głośnikowe BFA
Chain output Tak, do łączenia wzmacniaczy
Port komunikacyjny MC-BUS do komunikacji z innymi komponentami Cyrus
Wejścia Zbalansowane XLR, para analogowych RCA Phono, Tigger RS-23
Wymiary (S x W x G) 215 x 73 x 360 mm
Waga 6,40 kg

Firma Cyrus wystartowała w 1983 roku w Huntingdon w hrabstwie Cambridge. Pierwszymi produktami wprowadzonymi do sprzedaży były wzmacniacze modele: One i Two. W ciągu ostatnich 30 lat firma kierując się wiedzą fachową i doświadczeniem w zakresie audio, rozwijała wiele własnych konstrukcji wpływając tym samym na rozwój branży audio na świecie.

Do dzisiaj wszystkie produkty Cyrus są tworzone, strojone i produkowane w siedzibie firmy znajdującej się we wschodniej Anglii, co nie jest sytuacją często spotykaną w procesie wytwarzania produktów konsumenckich.

Firma jest przedsięwzięciem prywatnym stworzonym i prowadzonym zgodnie z zasadą która mówi, że podobnie jak nasi konsumenci, skupiamy się na wysokiej jakości stereofonicznych systemach muzycznych zapewniających całkowicie prawdziwe i naturalne odtwarzanie dźwięków.

W świecie w którym 99% produkcji sprzętu audio odbywa się w krajach o niskich kosztach wytwarzania, Cyrus wybrał na stworzenie swojej siedziby hrabstwo Cambridge, w którym edukacja i najbardziej zaawansowane technologie tworzą otoczenie sprzyjające zebraniu zespołu ludzi posiadających głęboką wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie przy tworzeniu urządzeń audio. Nowoczesny proces produkcji oznacza, że w Anglii mogą być wytwarzane na małą skalę urządzenia klasy Premium. Takie specyficzne usytuowanie siedziby firmy zapewnia jej natychmiastowy dostęp do najnowszych technologii.

Cyrus to niezwykła firma, dążąca do produkcji wyrobów osiągających znacznie więcej niż tylko prostą funkcjonalność, w której pracują entuzjaści kochający muzykę.

Niemal wszystkie produkty firmy wbudowane są w legendarną obudowę Cyrus, co stało się wizytówką firmy, a także ikoną w świecie dźwiękowym rozumiejącym ich ponadczasowy styl. Klasyczna konstrukcja jest formowana pod ogromnym ciśnieniem, a po ostudzeniu ręcznie wykańczana. Unikalny odlew stanowi mocną i sztywną konstrukcję zapewniającą, że produkty firmy są odporne na zakłócenia zewnętrzne i bardzo wytrzymałe.