Cyndi Lauper - True Colors MOFI1-028

 • 239,00 zł / szt.
 • szt.
 • Credit Agricole Raty, Płatność gotówką, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank, Przelewy24, Za pobraniem, Płatność przy odbiorze osobistym
 • Sprawdź raty

MoFi Silver Label

Seria wydawnicza Silver Label zawiera szeroki wybór muzyki: jazz, rock, pop, po soul i inne gatunki. Produkowana na standardowej grubości audiofilskim winylu przez kalifornijską tłocznię RTI jest masteringowana na naszym słynnym zaprojektowanym przez Tima de Paravicini systemie. Odkryj nowe brzmienie i poszerz swoje muzyczne horyzonty.

Numerowana edycja, rewelacyjnie tłoczonych z taśm matek płyt winylowych.  

LP

 1. Change of Heart
 2. Maybe He'll Know
 3. Boy Blue
 4. True Colors
 5. Calm Inside the Storm
 6. What's Going On
 7. Iko Iko
 8. The Faraway Nearby
 9. 911
 10. One Track Mind

LP

 1. Change of Heart
 2. Maybe He'll Know
 3. Boy Blue
 4. True Colors
 5. Calm Inside the Storm
 6. What's Going On
 7. Iko Iko
 8. The Faraway Nearby
 9. 911
 10. One Track Mind

W Mobile Fidelity uważamy, że systemy masteringu powinny być neutralne i przejrzyste. Podstawową zasadą jest wydobycie wszelkich szczegółowych informacji muzycznych z oryginalnego nagrania bez uszczerbku na jakości, podbarwień lub innych dźwiękowych dodatków.

Warto zauważyć, że Mobile Fidelity Sound Lab wyróżnia się tym, że jest jedną z nielicznych wytwórni samodzielnie inwestujących w badania i rozwój technologii audio. Dzięki opatentowanym innowacjom, takim jak GAIN 2 ™, zarówno szerokie grono entuzjastów muzyki, jak i audiofile, odnoszą korzyści z wyśrubowywania standardów audio bez konieczności dokonywania kosztownych inwestycji w najnowszy sprzęt. Mobile Fidelity ma przyjemność współpracować z wieloma legendami inżynierii i firmami, takimi jak Tim de Paravicini, Ed Meitner, Pass Labs, Lipinski Sound i Sony Electronics66.

Nasze połączone wysiłki w poszukiwaniu najlepszych doświadczeń dźwiękowych zaowocowały dokonaniem znaczących postępów w technologiach odtwarzania muzyki.