BAT REX 3 PRE srebrny

  • 139 000,00 zł / szt.
  • szt.
  • Credit Agricole Raty, Płatność gotówką, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank, Przelewy24, Za pobraniem, Płatność przy odbiorze osobistym
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

Przedwzmacniacz REX 3 - urządzenie na miarę 25-lecia niezwykłej technologii marki BAT

Będący kulminacją 25 lat inżynieryjnej doskonałości, stanowiącej znak rozpoznawczy marki Balanced Audio Technology, w pełni zbalansowany przedwzmacniacz REX 3 jest najnowszym przykładem purystycznego podejścia do tworzenia nie mających sobie równych centrów dowodzenia dźwiękiem. 18-lampowy REX 3 o oszałamiającym industrialnym wyglądzie, dopełniającym udoskonalenia dokonane w jego obwodach wewnętrznych, zapewnia najwyższy poziom przejrzystości i muzykalności spośród wszystkich przedwzmacniaczy w historii marki BAT.

To przełomowe urządzenie składające się z lampowego modułu mocy i oddzielnego modułu sterującego wyposażone jest w transformatory wyjścia z rdzeniem amorficznym drugiej generacji uzwojonym najlepszym przewodem OFC marki Cardas Audio. Równie godne uwagi jest to, że 10-lampowy moduł mocy REX zawiera dodatkowe kondensatory olejowe w ulepszonym układzie SuperPak. Jeśli chodzi o dźwięk, te niezwykle istotne elementy zapewniają lepszą dynamikę , klarowność i rozszerzenie w porównaniu z legendarną już poprzednią generacją REX. Łatwy w użyciu REX 3 oferuje także świetny interfejs użytkownika i wiele opcji, które mogą zostać spersonalizowane. A dzięki opatentowanej elektronicznej regulacji głośności w REX 3 zawsze możesz uzyskać odpowiednią głośność.

Lampowy moduł mocy wyposażony w podzespół SuperPak drugiej generacji

Aby zaspokoić potrzeby modułu sterującego w zakresie obsługi sygnału, oddzielny moduł mocy REX 3 zawiera 10 lamp próżniowych obsługiwanych przez dwa duże transformatory toroidalne w prawdziwej konfiguracji dual-mono. Prostowniki lampowe i konfigurowalne przez użytkownika źródła prądu - a także lampowe regulatory bocznikowe prądu zmiennego - zapewniają jeszcze wyższe poziomy doskonałości. W ostatnim etapie filtrowania zastosowano najnowszy podzespół SuperPak marki BAT, zawierający dodatkowe obejściowe kondensatory olejowe, zapewniające jeszcze niższy poziom szumów.

Konstrukcja Unistage definiująca moduł sterujący

Sygnał w REX 3 jest przesyłany tylko przez jeden stopień wzmocnienia. Jego obwód Unistage zapewnia najwyższą prostotę jednokrotnego wzmocnienia sygnału wejściowego przy zerowym globalnym sprzężeniu zwrotnym. Osiem lamp SuperTube 6H30 w module sterującym zapewnia wyjątkowo wysokie natężenie prądu i niską impedancję napędu. REX 3 potrzebowałby nieomal trzech tuzinów 6922 lamp, aby zapewnić dostarczenie tego samego prądu! Ale REX 3 nie poprzestaje na tym. Wyobraź sobie potężny próżniowy zasilacz lampowy zaprojektowany do obsługi takiego chwilowego dostarczania prądu, a lepiej zrozumiesz nieporównywalne możliwości i budowę REX 3.

Więcej niż tylko przedwzmacniacz z zewnętrznym zasilaczem

Wbrew swemu wyglądowi, REX 3 to nie tylko przedwzmacniacz z zewnętrznym zasilaczem. Ten konwencjonalny typ przegrody ma kilka dobrze znanych wad, wynikających w głównej mierze z wysokiej z natury impedancji zasilania zdalnego. W REX 3 moduł sterujący zapewnia korzyści zasilania lokalnego o niskiej impedancji. BAT zaprojektowało każdą komorę tak, aby zawierała ona pełne źródło zasilania dla jednej polaryzacji. Co więcej, wielkość każdego pojedynczego zasilacza jest porównywalna z wielkością charakterystyczną dla wielu wzmacniaczach mocy!

Ekstremalna wydajność, pełne zaangażowania odtwarzanie muzyki

Łatwy w obsłudze zaraz po wyjęciu z pudełka przedwzmacniacz REX 3 może również zostać łatwo spersonalizowany. Nazwij swoje źródła. Dostosuj głośność dla wejścia MOVI i przejmij kontrolę nad zestawem kina domowego przy użyciu pilota przedwzmacniacza. Wybierz stałą regulację balansu dla wejścia gramofonowego, aby dostosować ją do starszych wkładek gramofonowych. Możliwości są praktycznie nieograniczone. A co najważniejsze, REX 3 zapewnia całkowicie zniewalające poziomy przejrzystości, skali dynamicznej i wglądu w teksturę dźwięku. Siła 18 lamp pozwala usłyszeć i poczuć moc, finezję i piękno muzyki w sposób, o którym nie śniłeś.

Inputs 5x XLR

Outputs - Mai 2x XLR

Outputs - Tape 1x XLR

Maximum Gain 18dB

Global Feedback None

Volume Control Resolution 0.5dB

Volume Control Number of Steps 140

 

Frequency Response 2Hz to 200kHz

Input Impedance (minimum) 100kΩ

Output Impedance 200Ω

Noise (unweighted) -100dB

Distortion at 2V output 0.005%

Maximum Output Signal 50V

Absolute Polarity Switchable

Tube Complement - Control Module 8x 6H30

Tube Complement - Power Module 2x 5AR4, 4x 6C19, 2x 6H30, 2x 6C45

Power Consumption - Control Module 220VA

Power Consumption - Power Module 250VA

Dimensions - Each Module 19" x 5.75" x 15.5"

Weight - Control Module 40lb.

Weight - Power Module 36lb.

Firma Balanced Audio Technology (BAT) jest dumna z ciągłych innowacji, które wdraża w świecie high-endu. Skupia się na zapewnieniu świeżego, niekonwencjonalnego podejścia do projektowania produktów i tworzeniu najnowocześniejszych urządzeń o oszałamiającej jakości wykonania i wyjątkowej wierności odtwarzania muzyki.

Klienci BAT doceniają wyróżniające nas połączenie doskonałego dźwięku, zaawansowanej inżynierii, świetnej konstrukcji i doskonałej obsługi klienta. Nasze pierwsze produkty, przedwzmacniacz VK-5 i wzmacniacz mocy VK-60, ustanowiły 25 lat temu właściwe nam standardy perfekcji, stając się z czasem urządzeniami kolekcjonerskimi. Dlatego też zachęcamy do zajrzenia wewnątrz któregoś z kiedykolwiek wyprodukowanych urządzeń marki BAT, aby ujrzeć na własne oczy najprawdziwszą doskonałość inżynieryjną i konstrukcyjną. Odkryjesz wewnątrz jedynie najdokładniej rozplanowane obwody bez żadnej zabłąkanej żyły. Wszystkie płytki obwodów drukowanych BAT są wykonane z materiałów najwyższej jakości i skonstruowane z zamiarem aby służyły przez pokolenia. Nasze zasilacze są naprawdę potężne. Co najważniejsze, twórcza ekspresja leżąca u podstaw każdego projektu BAT zainspirowana jest najszczerszym zamiarem pozostania wiernym geniuszowi artysty. Każda generacja urządzeń BAT pozwala ożywić tę kreatywność i wizję w Twoim pomieszczeniu odsłuchowym.

Od swoich początków BAT postawił na budowanie swojej reputacji na fakcie, że „zrównoważony jest lepszy”. Dziś jesteśmy dumni z tego, że zbalansowane obwody stały się de facto standardem w konstrukcjach audio najwyższej jakości. Jednak osiągnięcie najwłaściwszego balansu w projektowaniu obwodów pozostaje wciąż nieuchwytne dla naszej konkurencji. W świecie przedwzmacniaczy na przykład, zaludnionym przez konstrukcje z wieloma stopniami wzmocnienia lub w układzie wtórnika katodowego, BAT zawsze oferował opracowany przez nas obwód Unistage - stosowany w każdym kiedykolwiek zbudowanym przedwzmacniaczu marki BAT - będący kontrapunktem dla inżynieryjnego skomplikowania. Korzyści z obwodu Unistage wynikają z wyjątkowej prostoty jednokrotnego wzmocnienia sygnału. Wyobraź sobie, że opowiadasz dowcip swoim znajomym i mówisz „przekaż to dalej”. Nie poznasz dowcipu, jeśli zostanie on przekazany przez wiele osób. Przepuść muzykę przez zbyt wiele stopni wzmocnienia, a nie poznasz naturalnego piękna swoich ulubionych nagrań.

Nasze dążenie zapewnienia jak największej łatwości obsługi obejmuje również nasz inteligentny obwód automatycznego biasu. Każdy lampowy wzmacniacz marki BAT wyposażony jest w tę najnowocześniejszą technologię. W połączeniu z równie nowatorskimi elektronicznymi obwodami ochronnymi BAT, użytkownik końcowy otrzymuje urządzenie o wyjątkowej prostocie użytkowania. Brak cyfrowych lub analogowych woltomierzy, z którymi trzeba się zmagać; nie ma wątpliwości, czy dokonać ustawienia w miliamperach, czy miliwoltach. Włącz po prostu wzmacniacz BAT, zrelaksuj się i ciesz się muzyką.

Dwie dekady temu BAT zaprezentował światu lampę 6H30 SuperTube. Jest ona dziś jednym ze standardów stosowanych w najlepszych urządzeniach wielu konkurentów. Jednak żaden producent nigdy nie zdobędzie większego doświadczenia w prawidłowym projektowaniu obwodów dla 6H30 SuperTube niż BAT. Seria REX 3 to ostateczny dowód naszej wiodącej pozycji w branży.

BAT nie ustaje w dążeniu do doskonałości w każdym aspekcie swej działalności, począwszy od wyjątkowej obsługi klienta, poprzez projektowanie innowacyjnych produktów, a przede wszystkim w radości muzycznej zapewnianej przez każdy produkowane przez nas urządzenie. Dołącz do nas, aby świętować naszą 25 rocznicę dokonywania tego, żeby dźwięk muzyki brzmiał tak porywająco w twoim domu.

BAT: Po prostu posłuchaj.