AUDIO PHYSIC CLASSIC 3 Walnut para

  • 7 699,00 zł / para
  • para
  • Credit Agricole Raty, Płatność gotówką, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank, Przelewy24, Za pobraniem, Płatność przy odbiorze osobistym
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

High End - Made in Germany Muzyka potrafi wywołać uśmiech na twarzach, przyciągnąć naszą uwagę i uchwycić nas w sieć swej ekspresji wtedy i tylko wtedy, gdy wszyscy artyści i wszystkie instrumenty trafiają w sedno, a wszystkie detale łączą się, tworząc świetną kompozycję. Można to osiągnąć tylko wtedy, gdy nawet najdrobniejsze szczegóły stanowią doskonały wkład w całość utworu, co z kolei sprawia, że naprawdę świetne orkiestry, grupy lub indywidualni artyści wyróżniają się z tłumu.

Sytuacja nie wygląda inaczej, jeśli chodzi o kolumny głośnikowe. Tylko wtedy, gdy wszystkie elementy kolumny współpracują precyzyjnie, aż do najdrobniejszych szczegółów, reprodukcja muzyki może stać się niezrównanym doświadczeniem. Gdy tak się dzieje, muzyka może naprawdę dostać się pod skórę i sprawić, że dostaniesz gęsiej skórki. Do tego dążymy w wypadku wszystkich naszych kolumn marki AUDIO PHYSIC.

 

Logiczną tego konsekwencją jest to, że w AUDIO PHYSIC od ponad 25 pracujemy nad rozwojem kolumn głośnikowych zgodnie z naszą dewizą: no loss of fine detail. W końcu, jeśli umkną twojej uwadze, czy wręcz zapomnisz, o małych i drobnych detalach konstrukcji, które są tak istotne dla całego produktu, utracisz połączenie z tym, co najważniejsze: z muzyką.

Konstruowanie naszych kolumn to długi i intensywny proces, w którym poddawane są one setkom testów odsłuchowych, w których wzięto pod uwagę zarówno czynniki akustyczne jak i estetyczne, oraz stale ulepszenia najdroniejszych szczegółów.

Ten wysoki poziom zaangażowania dotyczy nie tylko naszych najlepszych modeli, ale wszystkich naszych kolumn głośnikowych. Wynikiem tej konsekwentnej strategii rozwojowej są stabilne cykle produkcyjne i wysoki poziom zachowania wartości; rzadko spotykane właściwości w tych szybko zmieniających się czasach.

Najwyższe oceny oraz nagrody, jakie uzyskaliśmy na rynkach zarówno niemieckim jak i międzynarodowych są dowodem najwyższej jakości naszego podejścia, które pomogło firmie AUDIO PHYSIC osiągnąć doskonałą renomę na międzynarodową skalę. Cieszy nas, że społeczność przyjaciół i fanów naszych kolumn głośnikowych na całym świecie stale rośnie.

Jest jednak jedna rzecz, którą nigdy nie będzie ta obfitość nagród, które otrzymaliśmy: powodem, aby spocząć na laurach. Nasz zespół badawczo-rozwojowy postrzega je jako zachętę do przekraczania następnych granic w konstrukcji kolumn głośnikowych.

Takie cele można osiągać tylko wtedy, gdy ma się odwagę, by wkraczać na nowe technologicznie obszary. W przypadku AUDIO PHYSIC ta odwaga to nie puste słowo, jest ona istotą naszego podejścia od ponad 25 lat. Dzięki temu jest jedna rzecz, którą nasze produkty nigdy nie były, nie są i nigdy nie będą: mainstreamem.

Tylko dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie ustanawiać kamienie milowe w dziedzinie konstrukcji kolumn głośnikowych, takich na przykład jak wyjątkowe kolumny MEDEA z ich przetwornikami zaginającymi fale lub KRONOS ze skomplikowanymi przetwornikami współosiowymi. Te kolumny głośnikowe wywołały międzynarodową sensację i spotkały się z najwyższym uznaniem. Modele te były wiodącymi produktami w kolekcji głośników AUDIO PHYSIC, zaszczyt ten przeszedł następnie na kolumny linii CARDEAS. Dzięki głośnikom HHC-II i wielu innym przykładom technicznego wyrafinowania,kolumna CARDEAS jest obecnie szczytem technologicznego wyrafinowania, łączącym w sobie całe nasze doświadczenie, wiedzę i zdolność do osiągnięcia jednego celu: no loss of fine detail.

Wszystkie nasze modele kolumn głośnikowych korzystają z naszego doświadczenia i pozostają niezrównane tle konkurencji w swoich klasach cenowych. Testy dowodzą, że kolumny marki AUDIO PHYSIC często "nadają ton".

Nasz sukces opiera się bez wątpienia również na tym, że postrzegamy głośniki jako "całość". Przecież, podobnie jak w orkiestrze symfonicznej, doskonałe współbrzmienie uzyskuje się poprzez perfekcyjną interakcję wszystkich poszczególnych elementów. Właśnie dlatego inżynierowie AUDIO PHYSIC przywiązują tak dużą wagę w ich poszukiwaniach bezbłędnej reprodukcji dźwięku do nawet najdrobniejszych szczegółów. Rozpatrują i analizują każdy element techniczny i sprawdzają, czy można go zoptymalizować. Wynik tych starań często pozostaje niewidoczny dla użytkowników kolumn, jest jednakże z pewnością dobrze słyszalny. Głośniki, które są mechanicznie odseparowane od obudowy lub buforowane zwrotnice i terminale, gwarantują na przykład jeszcze dokładniejszą reprodukcję dźwięku połączoną z jeszcze większą dbałością o szczegóły.

Elementem, na który od razu zwraca się uwagę, gdy patrzy się na kolumnę marki AUDIO PHYSIC, jest jej wzorowe wykonanie i wykończenie najwyższej jakości, które stało się już cechą rozpoznawalną naszych produktów. Jakość, którą od dnia założenia firmy aż do dzisiaj zawsze uważaliśmy za coś oczywistego. Kolumny głośnikowe to "całość", i właśnie jako takie kolumny głośnikowe marki AUDIO PHYSIC harmonijnie wpisują się w środowisko mieszkania, podobnie jak wysokiej jakości meble. Dlatego też masz do dyspozycji siedem różnych wariantów ich szlachetnych wykończeń w wypadku każdego z naszych modeli

Na tym się jednak nie kończy produkcyjna przygoda. Kolumna marki AUDIO PHYSIC opuszcza naszą fabrykę dopiero po przeprowadzeniu dokładnych testów z wykorzystaniem zarówno technik pomiarowych, jak i badań akustycznych. Dokumentujemy te testy dla każdej kolumny, ponieważ ręczymy za nie naszą nazwą.

Nasze standardy najwyższej jakości oznaczają również, że nasze kolumny można nabywać wyłącznie u wysokiej klasy wyspecjalizowanych sprzedawców, gdzie kompetentne doradztwo i ekskluzywna usługa są oczywistością.

Jak widać istnieje wiele doskonałych powodów, dla których powinieneś wybrać markę AUDIO PHYSIC. Kolumna AUDIO PHYSIC daje ci "więcej" i będzie sprawiała ci radość przez wiele lat, zawsze zgodnie z naszym mottem: "no loss of fine detail"

PARAMETRY PODSTAWOWE
Skuteczność 89 dB
Zalecana moc wzmacniacza 20-120 W
Impedancja 4 Ω
Pasmo przenoszenia 45 Hz - 30 kHz
SPECYFIKACJA
Wymiary (S x W x G) 170 x 350 x 285 mm
Waga 7 kg

Wielkie rzeczy zaczynają się od małego: nasza kolumna CLASSIC 5 nie tylko umożliwia zrobienie pierwszych kroków w audiofilskim świecie AUDIO PHYSIC, podnosi ona również standardy swojej klasy na nowy, wyższy poziom. Aby dźwięk mógł grać "duże" akustycznie, nasz zespół badawczo-rozwojowy wyposażył głośnik w inteligentne udoskonalenia techniczne.

Audio Physic CLASSIC 5 Oba głośniki zostały specjalnie opracowane i skonstruowane dla kolumny CLASSIC 5. Potężny głośnik średniozakresowy posiada stożek wykonany z tkanego włókna szklanego, który łączy w sobie lekkość z wysokim tłumieniem wewnętrznym. Zakłócające dźwięk oscylacje cząstkowe stożka są w ten sposób skutecznie usuwane. Zarówno napęd jak zawieszenie głośnika zapewniają bogactwo osiągów basowych oraz doskonałą reakcję skokową. Wtyk o stałej fazie reguluje efekty kompresji, mogące skutkować niedoskonałościami, w szczególności w bardzo czułych średnich zakresach. Ponadto, ciepło wygenerowane podczas pracy głośnika może łatwiej wydobywać się z systemu, podczas gdy parametry fizyczne pozostają niezmienne nawet na wysokim poziomie głośności.

Głośnik wysokotonowy wyróżnia się jedwabną kopułką i potężnym napędem. Lekko zakrzywiony kształt umożliwia bardzo czułą regulacje promieniowania dźwięku w strefie przejściowej pomiędzy częstotliwościami średnich i wysokich częstotliwości. Obraz przestrzenny pozostaje dzięki temu jednorodny i trójwymiarowy, nawet w newralgicznych zakresach.

Inną szczególną cechą jest inteligentna architektura zwrotnicy. Zamiast użycia klasycznej, malowanej płyty obwodów, kolumna CLASSIC 5 wyposażona jest w zwrotnicę o wolnym okablowaniu z podzespołami najwyższej klasy, takimi jak kondensatory foliowe.

Zgodnie z uznaną tradycją marki AUDIO PHYSIC, głośniki kolumny CLASSIC 5 usytuowane są w solidnej i kunsztownie wykonanej obudowie. Oversizowy cokół zapewnia kolumnie stabilność na każdej powierzchni i sprawia, że CLASSIC 5 wygląda nowocześnie i elegancko, niezależnie od wersji forniru z prawdziwego drewna, jaką wybierzesz.

Audio Physic CLASSIC 5 Dzięki zintegrowanym tulejom gwintowanym M8, do których mogą być wkręcone standardowe kolce, kolumna CLASSIC 5 może być również wyposażona w opcjonalne nóżki AUDIO PHYSIC VCF II M8 najwyższej jakości. Te nóżki z technologią Vibration Control Feet (VCF) izolują kolumnę od podłogi, podnosząc osiągi dźwiękowe na wyraźnie wyższy poziom – i to nie tyko w wypadku wrażliwych podłóż.

Wsłuchaj się w CLASSIC 5 i doświadcz, jak niesamowicie potężnie brzmią te nasze „maluchy”. Twój wyspecjalizowany dystrybutor marki AUDIO PHYSIC czeka już na twoją wizytę.