Nowa integra Balanced Audio Technology VK80i jest już dostępna!

15-01-2021

"Firma Balanced Audio Technology ma przyjemność zaprezentować długo oczekiwany przez miłośników firmy, zintegrowany wzmacniacz lampowy. BAT VK80i charakteryzuje się w pełni zbalansowaną architekturą, co powoduje, że jego brzmienie natychmiast odróżnia się pozytywnie od konkurencji. Zgrabny, industrialny projekt oparty jest na flagowym systemie REX 3 i zawiera w sobie wiele technologicznych udogodnień wprowadzonych po raz pierwszy w tej właśnie serii. Integra VK80i wykorzystuje na wyjściu triodę 6C33C-B co pozwala jej dostarczyć do głośników 55W mocy na kanał. Lampa 6C33C-B jest bardzo sprawna i oferuje wielokrotnie większą wydajność niż wersja tetrodowa 6550/KT90, która stosowana jest w większości tradycyjnych zintegrowanych wzmacniaczy lampowych. Dzięki zastosowaniu tej samej wysokoprądowej triody 6C33C-B co we
flagowym wzmacniaczu mocy REX 3 Power, integra VK80i zapewnia wysoką wydajność prądową wymaganą do wysterowania trudnych, niskoimpedancyjnych kolumn głośnikowych. W pełni zbalansowana konstrukcja triod zapewnia naturalne odwzorowanie barwy i faktury harmonicznej instrumentów. Dzięki temu Twoje nagrania będą brzmiały: żywiej, finezyjniej i szczegółowiej."

Właśnie zaczęliśmy wygrzewanie tej bestii, pierwsze wrażenia są bardzo obiecującej. Wzmacniacz charakteryzuje się dużą dynamiką, ma świetne wypełnienie. Jakość wykonania jest na najwyższym poziomie, design zaczerpnięty z flagowej serii gwarantują nowoczesny wygląd. Damy mu kilka dni i zaczniemy testy w różnych konfiguracjach. Wszystkich ciekawych serdecznie zapraszamy na odsłuchy.

Polecane produkty

BAT VK80i czarny

BAT VK80i czarny

Integra VK80i wykorzystuje na wyjściu triodę 6C33C-B co pozwala jej dostarczyć do głośników 55W mocy na kanał....
BAT VK80i srebrny

BAT VK80i srebrny

Integra VK80i wykorzystuje na wyjściu triodę 6C33C-B co pozwala jej dostarczyć do głośników 55W mocy na kanał....