Fender X Mofi PrecisionDeck! Tylko 1000 sztuk!

30-09-2021

Zeszłotygodniowa konferencja dealerów Electronic International Commerce przyniosła kilka świetnych premier. Jedną z nich jest gramofon Fender x MoFi Electronics PrecisionDeck Jest to limitowana do 1000 sztuk seria powstała przy współpracy z firmą Fender, która przygotowała plintę w kultowym, trójkolorowym wykończeniu "sunburst". Motyw ten powinien być kojarzony z gitar Stratocaster, Telecaster oraz Precision Bass.

Plinta powstaje w fabryce Fendera, przechodzi dokładnie ten sam proces ręcznego malowania co gitary tego producenta. Do jej wykonania używa się jesionu bagiennego. Projekt zakłada uzyskanie maksymalnie niskiego rezonansu plinty. Specjalnie opracowane punkty mocowań, frezowanie, nacięcia antyrezonansowe oraz waga ponad 25kg gwarantują najlepszy możliwy efekt.
 
W gramofonie zastosowano również, znane z innych gramofonów Mofi rozwiązania takie jak 10-calowe ramię z wkładką MasterTracker, talerz z Delrinu o grubości 33mm, okablowanie wewnętrzne Cardasa oraz stopki opracowane przez firmę HRS.
 
Planowana cena detaliczna gramofonu ma wynosić 19999 zł, w przedsprzedaży wyniesie natomiast 17999 zł. Każdego kto chciałby w swoim systemie postawić takie cudo zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością przygotujemy atrakcyjną ofertę.

Polecane produkty

Gramofon Fender x MoFi PrecisionDeck - LIMITOWANA EDYCJA

Gramofon Fender x MoFi PrecisionDeck - LIMITOWANA EDYCJA

MoFi PrecisionDeck + FENDER - gramofon w limitowanej edycji w wykończeniu „sunburst”...