Musical Fidelity M5SI black

  • 9 799,00 zł 6 999,00 zł / szt.
  • szt.
  • Credit Agricole Raty, Płatność gotówką, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank, Przelewy24, Za pobraniem, Płatność przy odbiorze osobistym
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

M5si jest prawdziwym wzmacniaczem klasy high-end. Przy mocy 150Wpc, z wysoką wydajnością prądową, z łatwością wysteruje praktycznie każdą kolumnę głośnikową.

Wewnętrznie M5si jest skonfigurowany jako dwa niezależne monobloki z oddzielnym przedwzmacniaczem, ale wszystko jest zamontowane na jednej płytce drukowanej. Jego osiągi techniczne są mniej więcej takie same jak M6si.

M5si charakteryzuje się bardzo niskimi zniekształceniami, znakomitym współczynnikiem szumów i niezwykle płaskim pasmem przenoszenia. Wejścia: phono (mm), 4 liniowe, oraz USB 'B' do 24bit 96kHz.

M5si produkuje nadzwyczaj słodki, czysty i klarowny dźwięk. Co znamienne, został on opracowany po naszym niesamowitym, legendarnym Nu-Vista 800. W konsekwencji niektóre z subtelnych rozwiązań zastosowanych w Nu-Vista 800 znalazły swoje zastosowanie w M5si.

Jesteśmy pewni, że gdy usłyszycie M5si, zrozumiecie związek pomiędzy nimi. M5si emituje głęboki i szeroki obraz stereo z bardzo rozciągniętym basem i krystaliczną górą pasma, bez śladu szorstkości.

M5si w skrócie

• 150wpc
• Doskonałe osiągi techniczne
• Wyjście przedwzmacniacza
• Bezwarunkowa stabilność, wysteruje każdą kolumnę głośnikową
• Szeroki zakres użytecznych wejść, w tym asynchroniczne USB i MM phono
• Doskonała jakość wykonania

 

Wzmacniacz

Moc wyjściowa: 150 W na kanał przy 8 Ohm
THD (+ szum): <0,010 % typowo 20 Hz - 20 kHz
Stosunek sygnał/szum: >100dB 'A' - ważony
Pasmo przenoszenia: +0, -0.1dB, 10Hz do 20 kHz

Wejścia

4x liniowy poziom RCA
1x złącze USB typu 'B' - asynchroniczny strumień danych do 24-bit/96kHz
1 x wejście gramofonowe MM
Wejście wyzwalacza

Wejście phono

Czułość: 3mV nominalnie (MM)
Stosunek sygnał/szum: >70dB 'A'-ważony
Impedancja wejściowa: 50k Ohm (MM)
Pasmo przenoszenia: RIAA/IEC ±0.5dB 20Hz-20kHz

Wyjścia

Wyjście wyzwalacza
Wyjście stałe, poziom liniowy
Zmienne, wyjście przedwzmacniacza

Informacje ogólne

Wymiary - szerokość x wysokość x głębokość (mm): 440 x 100 x 405
Waga (bez opakowania / po spakowaniu): 14.6 kg/ 18.8 kg

„Musical Fidelity projektuje i produkuje elektronikę Hi-Fi od ponad trzydziestu lat i jesteśmy dumni, że staliśmy się jedną z najbardziej znanych marek w branży Hi-Fi.”

 

Firma została założona w 1982r. w Wielkiej Brytanii przez klarnecistę i pasjonata – konstruktora Antony'ego Michaelsona. Marka stawia na klasyczny, neutralny i prosty wygląd swoich urządzeń, kładąc przy tym ogromny nacisk na jakość wykonania oraz charakter brzmienia.

 

W ofercie znaleźć można wzmacniacze, odtwarzacze CD, DAC, wzmacniacze słuchawkowe oraz przedwzmacniacze gramofonowe. Do wyboru jest kilka linii produktowych dzięki czemu oferowany sprzęt jest wysokiej klasy i każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Firmę napędza pasja do prezentowania wspaniałej muzyki oraz wyzwanie, jakim jest światowej klasy inżynieria.

 

„Do każdego nowego projektu podchodzimy szukając absolutnie najlepszego rozwiązania i wykorzystujemy nowe technologie, jak również rozwijamy bardziej tradycyjne metody dla jeszcze lepszej wydajności.”

„Podczas gdy staramy się dostarczyć Wam jak najwięcej informacji na temat naszych produktów, nie ma po prostu substytutu do usłyszenia Musical Fidelity na własne uszy. Mając to na uwadze, zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych autoryzowanych dealerów, aby usłyszeć jak wspaniale może brzmieć Twoja ulubiona muzyka.”