AUDIO PHYSIC AVANTI HG Gloss White para

  • 34 999,00 zł 17 999,00 zł / para
  • para
  • Credit Agricole Raty, Płatność gotówką, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank, Przelewy24, Za pobraniem, Płatność przy odbiorze osobistym
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

Legendarna nazwa powraca: na 30-lecie firmy AUDIO PHYSIC pojawia się nowa kolumna AVANTI. Jednak to nie tylko ponowne pojawienie się klasycznego modelu. Najnowszy AVANTI to całkowicie nowa kolumna głośnikowa. Celem naszego zespołu rozwojowego było wyprodukowanie nowoczesnej kolumny, niesamowitej pod każdym względem – wizualnie, technologicznie i zapewniającej najwyższą jakość dźwięku.

Audio Physic Avanti PrzekrójKolumna AVANTI robi wrażenie, nie tylko ze względu na jej elegancki wygląd - czy to w szlachetnym fornirze, czy w luksusowym wykończeniu na wysoki połysk w szkle. Co ważniejsze, łączy ona w swojej smukłej ramie wiele najnowocześniejszych technologii AUDIO PHYSIC. Po raz pierwszy w tym modelu zastosowano holograficzne przetworniki średnio i wysokotonowe najnowszej generacji. Dzięki żmudnej optymalizacji szczegółów, poziom zniekształceń harmonicznych został jeszcze bardziej znacząco zredukowany.

Dzięki konstrukcji z podwójnym koszem, chassis jest tylko pośrednio połączone z przegrodą. Ogromny wysiłek został włożony w tę konstrukcję, dlatego też – podobnie jak w modelach high-end i referencyjnych – wynikiem jest niezwykle precyzyjne, wyjątkowo szczegółowe i neutralne brzmienie.

Podobnie jak ma to miejsce w wypadku kolumn najwyższych linii, kolumna AVANTI wyposażona jest również w specjalnie zaprojektowane usztywnienia obudowy. Wzmocnienia wykonane z pianki ceramicznej o otwartych porach redukują częściowe wibracje obudowy do nieistotnych poziomów.

W tym przypadku szczególną uwagę zwrócono na dźwięki basowe. To właśnie tam oddziałują najsilniejsze siły. Potężny głośnik niskotonowy, ośmiocalowe chassis o długim skoku membrany, nie jest ustawiony tak jak zazwyczaj z boku lub z przodu głośnika, ale pracuje we wnętrzu we własnej obudowie. Jest ona również dodatkowo usztywniona przy zastosowaniu pianki ceramicznej. Ta dopracowana konstrukcja ma wiele zalet. Przede wszystkim, zakres częstotliwości AVANTI rozciąga się na niewiarygodnie niskie poziomy, zachowując jednocześnie niesamowicie wyprofilowane kształty. Co więcej, jeśli chodzi o jej umieszczenie, kolumna ta jest mniej wybredna niż tradycyjne konstrukcje. Nawet w wypadku umieszczenia jej blisko ściany, kolumna ta zachowuje imponującą czułość i klarowność w całym zakresie częstotliwości.

AVANTI jest dostępna nie tylko w szlachetnych okleinach, lecz również w wersji wykończenia w szkle na wysoki połysk. W szklanej konstrukcji kolumny jeszcze bardziej korzystają z inteligentnej, trójwarstwowej konstrukcji sandwichowej. Obudowa jest sztywniejsza, co powoduje mniej częściowych wibracji powodujących zniekształcenia. Szkodliwe efekty dźwiękowe, zwykle związane ze szkłem, nie pojawiają się w ogóle.

Podobnie jak wszystkie kolumny marki AUDIO PHYSIC, seria AVANTI posiada panel terminali wyposażony w terminale nextgen™ najwyższej jakości. Tutaj również wszelkie mikro-wibracje, które mogłyby wpłynąć na dźwięk, są tłumione poprzez odpowiednie środki.

Audio Physic Avanti SubwooferEleganckie trawersy kolumny AVANTI ułatwiają konfigurację i gwarantują pewną podstawę na każdej powierzchni. Dzięki gwintom M8 AVANTI można łatwo wyposażyć w nóżki magnetyczne AUDIO PHYSIC VCF II M8. Ich najnowocześniejsza konstrukcja zapewnia znacznie lepszą wierność dźwięku i autentyczność reprodukcji. Jednak nie tylko - nóżki magnetyczne VCF II M8 chronią delikatne podłogi przed zadrapaniami. Dostępne są również opcjonalnie platformy na wysoki połysk w kolorze czarnym lub białym.

Najnowsza kolumna AVANTI stanowi zręczny pomost pomiędzy wymaganiami otoczenia, w którym żyjemy, a oczekiwaniem uzyskania bezkompromisowego dźwięku - całkowicie zgodnym z naszym credo: No loss of fine detail.

 PARAMETRY PODSTAWOWE
Skuteczność 89 dB
Zalecana moc wzmacniacza 30-180 W
Impedancja 4 Ω
Pasmo przenoszenia 31 Hz - 40 kHz
SPECYFIKACJA
Wymiary (S x W x G) 170 x 1087 x 390 mm
Waga 24-29 kg okleina/szkło

High End - Made in Germany Muzyka potrafi wywołać uśmiech na twarzach, przyciągnąć naszą uwagę i uchwycić nas w sieć swej ekspresji wtedy i tylko wtedy, gdy wszyscy artyści i wszystkie instrumenty trafiają w sedno, a wszystkie detale łączą się, tworząc świetną kompozycję. Można to osiągnąć tylko wtedy, gdy nawet najdrobniejsze szczegóły stanowią doskonały wkład w całość utworu, co z kolei sprawia, że naprawdę świetne orkiestry, grupy lub indywidualni artyści wyróżniają się z tłumu.

Sytuacja nie wygląda inaczej, jeśli chodzi o kolumny głośnikowe. Tylko wtedy, gdy wszystkie elementy kolumny współpracują precyzyjnie, aż do najdrobniejszych szczegółów, reprodukcja muzyki może stać się niezrównanym doświadczeniem. Gdy tak się dzieje, muzyka może naprawdę dostać się pod skórę i sprawić, że dostaniesz gęsiej skórki. Do tego dążymy w wypadku wszystkich naszych kolumn marki AUDIO PHYSIC.

 

Logiczną tego konsekwencją jest to, że w AUDIO PHYSIC od ponad 25 pracujemy nad rozwojem kolumn głośnikowych zgodnie z naszą dewizą: no loss of fine detail. W końcu, jeśli umkną twojej uwadze, czy wręcz zapomnisz, o małych i drobnych detalach konstrukcji, które są tak istotne dla całego produktu, utracisz połączenie z tym, co najważniejsze: z muzyką.

Konstruowanie naszych kolumn to długi i intensywny proces, w którym poddawane są one setkom testów odsłuchowych, w których wzięto pod uwagę zarówno czynniki akustyczne jak i estetyczne, oraz stale ulepszenia najdrobniejszych szczegółów.

Ten wysoki poziom zaangażowania dotyczy nie tylko naszych najlepszych modeli, ale wszystkich naszych kolumn głośnikowych. Wynikiem tej konsekwentnej strategii rozwojowej są stabilne cykle produkcyjne i wysoki poziom zachowania wartości; rzadko spotykane właściwości w tych szybko zmieniających się czasach.

Najwyższe oceny oraz nagrody, jakie uzyskaliśmy na rynkach zarówno niemieckim jak i międzynarodowych są dowodem najwyższej jakości naszego podejścia, które pomogło firmie AUDIO PHYSIC osiągnąć doskonałą renomę na międzynarodową skalę. Cieszy nas, że społeczność przyjaciół i fanów naszych kolumn głośnikowych na całym świecie stale rośnie.

Jest jednak jedna rzecz, którą nigdy nie będzie ta obfitość nagród, które otrzymaliśmy: powodem, aby spocząć na laurach. Nasz zespół badawczo-rozwojowy postrzega je jako zachętę do przekraczania następnych granic w konstrukcji kolumn głośnikowych.

Takie cele można osiągać tylko wtedy, gdy ma się odwagę, by wkraczać na nowe technologicznie obszary. W przypadku AUDIO PHYSIC ta odwaga to nie puste słowo, jest ona istotą naszego podejścia od ponad 25 lat. Dzięki temu jest jedna rzecz, którą nasze produkty nigdy nie były, nie są i nigdy nie będą: mainstreamem.

Tylko dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie ustanawiać kamienie milowe w dziedzinie konstrukcji kolumn głośnikowych, takich na przykład jak wyjątkowe kolumny MEDEA z ich przetwornikami zaginającymi fale lub KRONOS ze skomplikowanymi przetwornikami współosiowymi. Te kolumny głośnikowe wywołały międzynarodową sensację i spotkały się z najwyższym uznaniem. Modele te były wiodącymi produktami w kolekcji głośników AUDIO PHYSIC, zaszczyt ten przeszedł następnie na kolumny linii CARDEAS. Dzięki głośnikom HHC-II i wielu innym przykładom technicznego wyrafinowania,kolumna CARDEAS jest obecnie szczytem technologicznego wyrafinowania, łączącym w sobie całe nasze doświadczenie, wiedzę i zdolność do osiągnięcia jednego celu: no loss of fine detail.

Wszystkie nasze modele kolumn głośnikowych korzystają z naszego doświadczenia i pozostają niezrównane tle konkurencji w swoich klasach cenowych. Testy dowodzą, że kolumny marki AUDIO PHYSIC często "nadają ton".

Nasz sukces opiera się bez wątpienia również na tym, że postrzegamy głośniki jako "całość". Przecież, podobnie jak w orkiestrze symfonicznej, doskonałe współbrzmienie uzyskuje się poprzez perfekcyjną interakcję wszystkich poszczególnych elementów. Właśnie dlatego inżynierowie AUDIO PHYSIC przywiązują tak dużą wagę w ich poszukiwaniach bezbłędnej reprodukcji dźwięku do nawet najdrobniejszych szczegółów. Rozpatrują i analizują każdy element techniczny i sprawdzają, czy można go zoptymalizować. Wynik tych starań często pozostaje niewidoczny dla użytkowników kolumn, jest jednakże z pewnością dobrze słyszalny. Głośniki, które są mechanicznie odseparowane od obudowy lub buforowane zwrotnice i terminale, gwarantują na przykład jeszcze dokładniejszą reprodukcję dźwięku połączoną z jeszcze większą dbałością o szczegóły.

Elementem, na który od razu zwraca się uwagę, gdy patrzy się na kolumnę marki AUDIO PHYSIC, jest jej wzorowe wykonanie i wykończenie najwyższej jakości, które stało się już cechą rozpoznawalną naszych produktów. Jakość, którą od dnia założenia firmy aż do dzisiaj zawsze uważaliśmy za coś oczywistego. Kolumny głośnikowe to "całość", i właśnie jako takie kolumny głośnikowe marki AUDIO PHYSIC harmonijnie wpisują się w środowisko mieszkania, podobnie jak wysokiej jakości meble. Dlatego też masz do dyspozycji siedem różnych wariantów ich szlachetnych wykończeń w wypadku każdego z naszych modeli

Na tym się jednak nie kończy produkcyjna przygoda. Kolumna marki AUDIO PHYSIC opuszcza naszą fabrykę dopiero po przeprowadzeniu dokładnych testów z wykorzystaniem zarówno technik pomiarowych, jak i badań akustycznych. Dokumentujemy te testy dla każdej kolumny, ponieważ ręczymy za nie naszą nazwą.

Nasze standardy najwyższej jakości oznaczają również, że nasze kolumny można nabywać wyłącznie u wysokiej klasy wyspecjalizowanych sprzedawców, gdzie kompetentne doradztwo i ekskluzywna usługa są oczywistością.

Jak widać istnieje wiele doskonałych powodów, dla których powinieneś wybrać markę AUDIO PHYSIC. Kolumna AUDIO PHYSIC daje ci "więcej" i będzie sprawiała ci radość przez wiele lat, zawsze zgodnie z naszym mottem: "no loss of fine detail"